Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Güneykent mah 221 nolu cadde Burcu apt altı No:35/C

E-POSTA

elifnaz__27@hotmail.com

TELEFON

+9


https://www.facebook.com/profile.php?id=100042032023485 facebook https://www.instagram.com/mitanya.tea/ instagram
KURUMSAL

Mitanya dökme çay OPA 

Sri Lanka'nın alçak rakım bölgelerinde yetişen yeşil yapraklardan üretilen, OPA çay türünden olup, en üst yapraklardan toplanmış yeşil yapraklarının işlenerek, uzun kıvrımlı ve ağır yapısına sahip olmaktadır.


Halk arasında Yaprak Çay veya Seylani olarak adlandırılır. Sri Lanka'nın güney bölgesinin alçak yamaçlarındaki çay bahçelerinden, Muson yağmurlarının yanı sıra okyanus esintisi ile reyihallanmış yapraklarının toplanması ile elde edilir. Çay yaprağı uzunluğuna yuvarlanmıştır.

 

Her zaman tazeliğini koruyan özel, çok sert olmayan kremamsı yumuşak tadımı, orta koyuluktaki dem rengi ve hoş aromasıyla keyif verir. 
 

Mitanya Pekoe Çayı

Çay fidanının ikinci yaprağından üretilen, bütün yaprak, siyah çaydır. “Pekoe” Çincede “beyaz saç ” anlamına gelir ve genç çay yapraklarının arka kısmının altındaki beyaz renk yüzünden erken çaylara uygulanan bir terimdir. Yapraklı derecelerin en büyüğüdür. Gerçek manada tamamen kıvrımlı bir karakterde olmalıdır.

İyi soldurulmuş özlü yapraktan hâsıl olur ve böyle yaprak “topak” halinde kıvrılır. Saf olarak adlandırılabilir.


 

Çaycı Fatoş, Gaziantep bölgesinde Çay ve Kahve Üreticileri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Kaçak çay , Mitanya çay, Alwazah çay, Toptan İthal çay , Ördekli çay , Kirazlı çay, Barut çay ve Seylani çay gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Seylani çay Çay ve Kahve Üreticileri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Çaycı Fatoş, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Kaçak çay , Mitanya çay, Alwazah çay, Toptan İthal çay , Ördekli çay , Kirazlı çay, Barut çay ve Seylani çay gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Çaycı Fatoş ile Çay ve Kahve Üreticileri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği