Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

sarıgüllük mah. 61002 nolu cad. no:3 Şehitkamil GAZİANTEP

E-POSTA

zeustgida@yandex.com

TELEFON

+90532 601 92 79


zeustcafepark facebook zeustcafepark instagram
KURUMSAL

Gazi Sehrimize Mahsus Bulunan Kahvaltı Geleneğimizden KATMER‘in ilk ustalarından HACI NURi ÖZSiMiTCi tarafından Elmacı pazarında kuruldu.
Uzun yıllar oğlu Zekeriya usta ile birlikte devam ettirdiler. Günümüze kadar da Zekeriya Usta ile sürdürülmektedir. 3. Kuşaktan torunu MEHMET NURi ile damak tadı lezzeti devam edecektir. Bu Katmerimizin en önemli özelliği kaliteli malzeme ve taş fırında pişirilmesidir.
GAZiANTEP GELENEKLERiNDE KATMERiN YERi
Gaziantep geleneklerimize göre Damat ve Gelin düğün gecesinin sabahına Katmer ile kahvaltı yaparlar.
Ayrıca kızevi ve erkekevine de Damat’ın sadıçları tarafından KATMER götürlümektedir.
BU EŞSİZ  LEZZETİ TADMANIZI  VE GAZİ ŞEHRİMiZİN KÜLTÜRÜNÜ GÖRMENİZİ TAVSiYE EDERİZ
Mamulümüzü yurt içi ve yurt dişi servisleri olarak sizlere sunuyoruz.

Katmerin servisimizin dışında kahvaltı yapmak isteyen misafirlerimize kahvalyı hizmetimiz,fasfood hizmetimiz ve dünya mutfagı hizmeti bulunmakta olup,geniş yelpaze ürünününe sahip sıcak ve soğuk içecek hizmetinde de bulunmaktadır.

ZEUST CAFE RESTEORANT, Gaziantep bölgesinde Cafe Resteorant alanında uzmanlaşmış bir firmadır. katmer, kahvaltı, pide, hamburger, cafe, beyran paça, katmerci Zekeriya ve simit katmer gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır simit katmer Cafe Resteorant hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

ZEUST CAFE RESTEORANT, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel katmer, kahvaltı, pide, hamburger, cafe, beyran paça, katmerci Zekeriya ve simit katmer gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer ZEUST CAFE RESTEORANT ile Cafe Resteorant hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği