• Zeytinli Mah. Çetin Emeç Cad. No:30/A Şehitkamil/Gaziantep
YAŞAR YAPI MARKET
Hakkmızda

YAŞAR YAPI MARKET

İnşaat ve Yapı Malzemeleri alanında, Kalite Hizmet ve Hesaplı alışverişi biraraya getiren YAŞAR YAPI MARKET  Kayaönü ve Zeytinli Semti başta olmak üzere bütün Şehitkamil Şahinbey ve Gaziantep Halkına ... Dürüst Ticaret ve güler yüzlü Hizmet prensibi ile 2015 Yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. 


YAŞAR YAPI MARKET, Gaziantep bölgesinde Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Yapı Market, Hırdavat Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri, Su Malzemeleri, Elektrik Malzemeleri, Boya Malzemeleri, Kayaönü Hırdavatçı ve Zeytinli Hırdavatcı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Zeytinli HırdavatcıYapı Market ve Hırdavat Malzemeleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

YAŞAR YAPI MARKET, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Yapı Market, Hırdavat Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri, Su Malzemeleri, Elektrik Malzemeleri, Boya Malzemeleri, Kayaönü Hırdavatçı ve Zeytinli Hırdavatcı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer YAŞAR YAPI MARKET ile Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

YAŞAR YAPI MARKET İletişim


Yetkili : Mehmet Ali YAŞAR
Gsm : 0543 540 24 64
Telefon :
Adres : Zeytinli Mah. Çetin Emeç Cad. No:30/A Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : mehmet27-ali-yasar@hotmail.com
Websitesi :

YAŞAR YAPI MARKET Yol tarifi

YAŞAR YAPI MARKET Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


YAŞAR YAPI MARKET Referanslar