Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

YAŞAR YAPI MARKET || Kurumsal

İnşaat ve Yapı Malzemeleri alanında, Kalite Hizmet ve Hesaplı alışverişi biraraya getiren YAŞAR YAPI MARKET  Kayaönü ve Zeytinli Semti başta olmak üzere bütün Şehitkamil Şahinbey ve Gaziantep Halkına ... Dürüst Ticaret ve güler yüzlü Hizmet prensibi ile 2015 Yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. 


YAŞAR YAPI MARKET, Gaziantep bölgesinde Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Yapı Market, Hırdavat Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri, Su Malzemeleri, Elektrik Malzemeleri, Boya Malzemeleri, Kayaönü Hırdavatçı ve Zeytinli Hırdavatcı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Zeytinli Hırdavatcı Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

YAŞAR YAPI MARKET, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Yapı Market, Hırdavat Malzemeleri, İnşaat Malzemeleri, Su Malzemeleri, Elektrik Malzemeleri, Boya Malzemeleri, Kayaönü Hırdavatçı ve Zeytinli Hırdavatcı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer YAŞAR YAPI MARKET ile Yapı Market ve Hırdavat Malzemeleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

YAŞAR YAPI MARKET || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

YAŞAR YAPI MARKET || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

YAŞAR YAPI MARKET || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


YAŞAR YAPI MARKET


Yetkili: Mehmet Ali YAŞAR
Gsm: 0543 540 24 64
Telefon:
Adres: Zeytinli Mah. Çetin Emeç Cad. No:30/A Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta: mehmet27-ali-yasar@hotmail.com
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."