Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Karatarla, Gaziler Cad. Mecit Barlar Pasajı No:40, 27010 - Gaziantep

E-POSTA

hicabiuslu@gmail.com

TELEFON

+90507 606 90 02


Gaziantep yöresel ürünleri facebook https://www.instagram.com/uslubaharat/ instagram
KURUMSAL

USLU BAHARAT YÖRESEL ÜRÜNLERİ..

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

www.uslubaharat.com

Organik, doğal ve ev yapımı ürünlerimiz siz müşterilerimizin sağlıklı beslenmesi ve Ailesini sağlıklı atıştırmalıklarla doğru beslenmesini sağlamak için buradayız.

Dilerseniz web sitemizi ziyaret ederek Tüm ihtiyaçlarınızı karşıyalabilirsiniz.

Sağlığınız bizim için önemli, sağlıcakla kalın..

HAKKIMIZDA 

 

Kurulduğumuz ilk günden beri vizyon, misyon ve hedeflerimizle şirketimizi hep daha ileriye taşıdık, gerçekleştirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi noktalara ulaştık. Genç, dinamik, azimli ve yeniliklere açık ekibimizle günümüz teknolojisini ve trendlerini yakından takip ettik. Ürün anlayışımızı her zaman güncel ve yenilikçi tuttuk. 

 

En büyük hedefimiz; tüm dünyada lezzeti kanıtlanmış yerli mahsullerimiz ile tedarik zinciri yönetiminin en ince noktalarını bir araya getirmek ve dünyaca ünlü markalar yaratmak. 

 

Ekibimiz büyük bir özenle, Ar-Ge birimimizle entegre bir şekilde, ürünlerimizin geliştirilmesi ve son tüketiciye ulaştırılması için çalışıyor. 

 

Her geçen gün e-ticaret ve perakende mağazacılık alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sayesinde tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. www.uslubaharat.com online alışveriş sitemizde kuruyemişin yanı sıra, birçok organik ve sağlıklı atıştırmalık ürünü de sizlerle buluşturuyoruz.

GAZİANTEP USLU BAHARAT YÖRESEL ÜRÜNLER..

Uslu baharat, Gaziantep bölgesinde Baharat ve Kuruyemiş alanında uzmanlaşmış bir firmadır. yöresel ürünler, organik Baharatlar, Yöresel şekerleme fıstık ve şire çeşitleri, Ev yapımı salça , Doğal ve organik ürünler, Organik Ev yapımı baharatlar, Yöresel lezzetler ve Ev yapımı yöresel gıdalar gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Ev yapımı yöresel gıdalar Baharat ve Kuruyemiş hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Uslu baharat, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel yöresel ürünler, organik Baharatlar, Yöresel şekerleme fıstık ve şire çeşitleri, Ev yapımı salça , Doğal ve organik ürünler, Organik Ev yapımı baharatlar, Yöresel lezzetler ve Ev yapımı yöresel gıdalar gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Uslu baharat ile Baharat ve Kuruyemiş hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

VİDEO GALERİ
Bülten Aboneliği