HakkımızdaUslu baharat

USLU BAHARAT YÖRESEL ÜRÜNLERİ..

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

www.uslubaharat.com

Organik, doğal ve ev yapımı ürünlerimiz siz müşterilerimizin sağlıklı beslenmesi ve Ailesini sağlıklı atıştırmalıklarla doğru beslenmesini sağlamak için buradayız.

Dilerseniz web sitemizi ziyaret ederek Tüm ihtiyaçlarınızı karşıyalabilirsiniz.

Sağlığınız bizim için önemli, sağlıcakla kalın..

HAKKIMIZDA 

 

Kurulduğumuz ilk günden beri vizyon, misyon ve hedeflerimizle şirketimizi hep daha ileriye taşıdık, gerçekleştirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi noktalara ulaştık. Genç, dinamik, azimli ve yeniliklere açık ekibimizle günümüz teknolojisini ve trendlerini yakından takip ettik. Ürün anlayışımızı her zaman güncel ve yenilikçi tuttuk. 

 

En büyük hedefimiz; tüm dünyada lezzeti kanıtlanmış yerli mahsullerimiz ile tedarik zinciri yönetiminin en ince noktalarını bir araya getirmek ve dünyaca ünlü markalar yaratmak. 

 

Ekibimiz büyük bir özenle, Ar-Ge birimimizle entegre bir şekilde, ürünlerimizin geliştirilmesi ve son tüketiciye ulaştırılması için çalışıyor. 

 

Her geçen gün e-ticaret ve perakende mağazacılık alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar sayesinde tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. www.uslubaharat.com online alışveriş sitemizde kuruyemişin yanı sıra, birçok organik ve sağlıklı atıştırmalık ürünü de sizlerle buluşturuyoruz.

GAZİANTEP USLU BAHARAT YÖRESEL ÜRÜNLER..

firma hakkmızda

Uslu baharat Video Galeri

Uslu baharat Referanslar


Uslu baharat İletişim


  • Adres Şehitkamil / Gaziantep
  • Telefon
  • E-Posta hicabiuslu@gmail.comPaylaş