Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Özkartal Evden Eve Taşımacılık || Kurumsal

Öz Kartal evden eve taşımacılık firması olarak gaziantep sektöründe nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimiz en iyi şekilde hizmet sunmaya ve titiz bir şekilde çalışmaya gayret göstermekteyiz.
GAZİANTEP EVDEN EVE TAŞIMA firması arasında en çok kaliteli ve güvenilir taşımacılık firması olmak çok zordur.GAZİANTEP EVDEN EVE NAKLİYAT ihtiyaçlarınızda ve GAZİANTEP ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK ve GAZİANTEP ASANSÖR KİRALAMA konusunda kendi araçlarımız ile 7/24 saat hizmet vermekteyiz.
Öz Kartal evden eve taşımaıclık tercübeli kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yüksek katlı binalardaki evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir. Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü taşımayı tercih edebilirsiniz.Nakliyat hizmetleri arasında sık sık tercih edilen asansörlü nakliyat, eşyaların hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ettiren bu nakliyat yöntemi sayesinde müşteri de firma da taşınma sürecinden memnun kalmaktadır. 

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli.

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Öz Kartal Nakliyat, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.


Özkartal Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep bölgesinde Evden Eve Nakliyat alanında uzmanlaşmış bir firmadır. nizip evden eve taşıma, araban evden eve taşıma, oğuzeli evden eve taşıma, nurdağı evden eve taşıma, birecik evden eve taşıma, kilis evden eve taşıma, suruç evden eve taşıma ve şehirler arası evden eve taşıma gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır şehirler arası evden eve taşıma Evden Eve Nakliyat hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Özkartal Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel nizip evden eve taşıma, araban evden eve taşıma, oğuzeli evden eve taşıma, nurdağı evden eve taşıma, birecik evden eve taşıma, kilis evden eve taşıma, suruç evden eve taşıma ve şehirler arası evden eve taşıma gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Özkartal Evden Eve Taşımacılık ile Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Özkartal Evden Eve Taşımacılık || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Özkartal Evden Eve Taşımacılık || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Özkartal Evden Eve Taşımacılık || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Özkartal Evden Eve Taşımacılık


Yetkili: Eyüp Kartal
Gsm: 0538 064 18 63
Telefon: 0530 073 63 27
Adres: Gaziler Caddesi Mecit Barlas İşhanı Kat 2 No:9
E-Posta: antepevdeneve27@gmail.com
Websitesi: antepevdeneve.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım