• Gaziler Caddesi Mecit Barlas İşhanı Kat 2 No:9
Özkartal Evden Eve Taşımacılık
Hakkmızda

Özkartal Evden Eve Taşımacılık

Öz Kartal evden eve taşımacılık firması olarak gaziantep sektöründe nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimiz en iyi şekilde hizmet sunmaya ve titiz bir şekilde çalışmaya gayret göstermekteyiz.
GAZİANTEP EVDEN EVE TAŞIMA firması arasında en çok kaliteli ve güvenilir taşımacılık firması olmak çok zordur.GAZİANTEP EVDEN EVE NAKLİYAT ihtiyaçlarınızda ve GAZİANTEP ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK ve GAZİANTEP ASANSÖR KİRALAMA konusunda kendi araçlarımız ile 7/24 saat hizmet vermekteyiz.
Öz Kartal evden eve taşımaıclık tercübeli kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yüksek katlı binalardaki evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir. Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü taşımayı tercih edebilirsiniz.Nakliyat hizmetleri arasında sık sık tercih edilen asansörlü nakliyat, eşyaların hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ettiren bu nakliyat yöntemi sayesinde müşteri de firma da taşınma sürecinden memnun kalmaktadır. 

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli.

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Öz Kartal Nakliyat, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Özkartal Evden Eve Taşımacılık İletişim


Yetkili : Eyüp Kartal
Gsm : 0538 064 18 63
Telefon : 0530 073 63 27
Adres : Gaziler Caddesi Mecit Barlas İşhanı Kat 2 No:9
E-Posta : antepevdeneve27@gmail.com
Websitesi : antepevdeneve.com

Özkartal Evden Eve Taşımacılık Yol tarifi

Özkartal Evden Eve Taşımacılık Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Özkartal Evden Eve Taşımacılık Referanslar