Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Işıklı Otomasyon || Kurumsal

IŞIKLI OTOMASYON MAKİNE YAZILIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2000 yılında, Mustafa IŞIKLI tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur. Otomasyon teknolojileri konusunda Gaziantep ve Türkiye'nin bir çok ilinde farklı alanlarda hizmetler sunmuştur. Işıklı otomasyon ve Mustafa Işıklı ürün geliştirme konusunda mekanik ve elektronik konstrüksiyonlar ile ilgili bilgi birikimine ve sektörel uygulamalar ile büyük bir iş tecrübesine sahiptir.

Endüstride bir çok alanda kullanılan, akıllı fabrika sistemlerinde yüksek tercih sebebi olan  "Programlanabilir mantıksal denetleyici" (PLC) üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, yaptığı revizyon uygulamaları ile tam otomatikleştirilmiş makine modernizasyonu çalışmaları yürütülmüştür.
 

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz endüstriyel otomasyon sektörü ve diğer alanlarda; ilke edindiğimiz etik değerlerden taviz vermeden tecrübeyi, kaliteyi, güvenilirliği, saygınlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, modern teknolojiyle hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çağdaş bir toplum için sosyal projelerde yer almak, sektörde adından iftiharla bahsedilen örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

 

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı platformda en uygun toplam çözümü sunmak, dünya standartlarında fark yaratan insan ve çevre odaklı sosyal projelerimizle güçlü, yenilikçi ve öncü bir marka haline gelmek.


Işıklı Otomasyon, Gaziantep bölgesinde Otomasyon Sistemleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Otomasyon, Makina otomasyonu, Pvc , Enerji verimliliği, Yazılım, Elektrik elektronik, Suni deri ve Makina revizyonu gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Makina revizyonu Otomasyon Sistemleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Işıklı Otomasyon, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Otomasyon, Makina otomasyonu, Pvc , Enerji verimliliği, Yazılım, Elektrik elektronik, Suni deri ve Makina revizyonu gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Işıklı Otomasyon ile Otomasyon Sistemleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Işıklı Otomasyon || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

Işıklı Otomasyon || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Işıklı Otomasyon || Video GaleriIşıklı Otomasyon


Yetkili: Mustafa Işıklı
Gsm: 0553 788 41 60
Telefon: 0505 010 31 10
Adres: Osb mahallesi 1. Osb. 83105 cadde no 1 Şehitkamil Gaziantep
E-Posta: info@isikliotomasyon.com
Websitesi: http://www.isikliotomasyon.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım