• Osb mahallesi 1. Osb. 83105 cadde no 1 Şehitkamil Gaziantep
  • TELEFON
    0553 788 41 60
  • E-POSTA
    info@isikliotomasyon.com
Işıklı Otomasyon
Hakkmızda

Işıklı Otomasyon

IŞIKLI OTOMASYON MAKİNE YAZILIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2000 yılında, Mustafa IŞIKLI tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur. Otomasyon teknolojileri konusunda Gaziantep ve Türkiye'nin bir çok ilinde farklı alanlarda hizmetler sunmuştur. Işıklı otomasyon ve Mustafa Işıklı ürün geliştirme konusunda mekanik ve elektronik konstrüksiyonlar ile ilgili bilgi birikimine ve sektörel uygulamalar ile büyük bir iş tecrübesine sahiptir.

Endüstride bir çok alanda kullanılan, akıllı fabrika sistemlerinde yüksek tercih sebebi olan  "Programlanabilir mantıksal denetleyici" (PLC) üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş, yaptığı revizyon uygulamaları ile tam otomatikleştirilmiş makine modernizasyonu çalışmaları yürütülmüştür.
 

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz endüstriyel otomasyon sektörü ve diğer alanlarda; ilke edindiğimiz etik değerlerden taviz vermeden tecrübeyi, kaliteyi, güvenilirliği, saygınlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, modern teknolojiyle hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çağdaş bir toplum için sosyal projelerde yer almak, sektörde adından iftiharla bahsedilen örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

 

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı platformda en uygun toplam çözümü sunmak, dünya standartlarında fark yaratan insan ve çevre odaklı sosyal projelerimizle güçlü, yenilikçi ve öncü bir marka haline gelmek.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Işıklı Otomasyon Hizmetler

PLC

PLC

Tekstil ağır sanayi ve benzeri bütün makinelerin revizyonu enerji tasarrufu tarafımızca yapılmaktadır.
Pano Yenileme

Pano Yenileme

Sanayide kullanılan her türlü makinenin elektrik panosu revizyonu, düzenlemesi ve her türlü pano arızalarında hızlı ve güvenilir çözüm sunmaktayız.
PLC Yazılım Hizmeti

PLC Yazılım Hizmeti

PLC alanında uzun yıllardır sektörde uzmanlaşmış ekibimiz ile beraber PLC ve HMI yazılımı işlemleri yapılmaktadır.
Foto Galeri

Işıklı Otomasyon Fotoğrafları

Video

Işıklı Otomasyon Video Galeri


Işıklı Otomasyon İletişim


Yetkili : Mustafa Işıklı
Gsm : 0553 788 41 60
Telefon : 0505 010 31 10
Adres : Osb mahallesi 1. Osb. 83105 cadde no 1 Şehitkamil Gaziantep
E-Posta : info@isikliotomasyon.com
Websitesi : http://www.isikliotomasyon.com

Işıklı Otomasyon Yol tarifi

Işıklı Otomasyon Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Işıklı Otomasyon Referanslar


Paylaş