• TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
GENÇPA
Hakkmızda

GENÇPA

GENÇPA:
Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi

Gençpa Teknoloji Hiz. ve İletişim Tic. A.Ş., iş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile 2002 senesinden beri telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetlerini sürdürmektedir.

Gençpa Teknoloji, telekomünikasyon sektörünün yenilikçi ve dinamik yapısında, 2010 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren birçok global markanın dağıtıcılığında aktif rol almaktadır. 2019 yılında da 3 kıtadan 11 markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

Alanında çok tecrübeli yetkin isimlerden oluşan güçlü Gençpa ekibi, fark yaratan ve değer üreten bir iş ortaklığı stratejisine öncülük etmektedir.

Değerlerimiz

“İnsan odaklı” kurum kültürüne öncelik vermek.

İş Ortaklarınız ve müşterilerini velinimeti olarak görmek. İş çıktılarını hız- verimlilik ve sonuç odaklı olarak yönetmek, tüm bilgi altyapısının dijital dünyanın gerekliliklerine göre uyarlamak son teknoloji ürünlerin kullanıcılar ile buluşmasına öncülük etmek.

İş süreçlerinde her şeyin dijital yönüne ağırlık vermek. Mevcut iş süreçlerinin dijital alt yapı sistemleri aracılığıyla eksiksiz devamlılığını sağlamak.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri


GENÇPA İletişim


Yetkili : Savaş Kayacan
Gsm : 0533 320 53 33
Telefon : 0850 305 09 00
Adres : TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
E-Posta : info@gencpa.com
Websitesi : www.gencpa.com

GENÇPA Yol tarifi

GENÇPA Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


GENÇPA Referanslar