Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

GENÇPA || Kurumsal

GENÇPA:
Türkiye'nin Akıllı Tedarikçisi

Gençpa Teknoloji Hiz. ve İletişim Tic. A.Ş., iş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile 2002 senesinden beri telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetlerini sürdürmektedir.

Gençpa Teknoloji, telekomünikasyon sektörünün yenilikçi ve dinamik yapısında, 2010 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren birçok global markanın dağıtıcılığında aktif rol almaktadır. 2019 yılında da 3 kıtadan 11 markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

Alanında çok tecrübeli yetkin isimlerden oluşan güçlü Gençpa ekibi, fark yaratan ve değer üreten bir iş ortaklığı stratejisine öncülük etmektedir.

Değerlerimiz

“İnsan odaklı” kurum kültürüne öncelik vermek.

İş Ortaklarınız ve müşterilerini velinimeti olarak görmek. İş çıktılarını hız- verimlilik ve sonuç odaklı olarak yönetmek, tüm bilgi altyapısının dijital dünyanın gerekliliklerine göre uyarlamak son teknoloji ürünlerin kullanıcılar ile buluşmasına öncülük etmek.

İş süreçlerinde her şeyin dijital yönüne ağırlık vermek. Mevcut iş süreçlerinin dijital alt yapı sistemleri aracılığıyla eksiksiz devamlılığını sağlamak.


GENÇPA, İstanbul bölgesinde Telekomünikasyon Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. cep telefonu taksit, gençpa bayisi, cep telefonu fırsatları, Apple cep telefonları, Xiaomi Cep Telefonları, cep telefonu aksesuarları, indirimli cep telefonları ve taksitli cep telefonları gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır taksitli cep telefonları Telekomünikasyon Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

GENÇPA, İstanbul bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel cep telefonu taksit, gençpa bayisi, cep telefonu fırsatları, Apple cep telefonları, Xiaomi Cep Telefonları, cep telefonu aksesuarları, indirimli cep telefonları ve taksitli cep telefonları gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer GENÇPA ile Telekomünikasyon Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

GENÇPA || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

GENÇPA || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

GENÇPA || Video GaleriGENÇPA


Yetkili: Savaş Kayacan
Gsm: 0533 320 53 33
Telefon: 0850 305 09 00
Adres: TRUMP TOWERS RESİDENCE Kuştepe, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12 /1601 Şişli/İstanbul
E-Posta: info@gencpa.com
Websitesi: www.gencpa.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."