Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi || Kurumsal

  • Karton Bardak Baskı Kesim Makinemiz 5 gözlüdür ve kasetli sistemden dedidğimiz kolayca kalıp değiştirilebililen bir teknolojiyle üretilmiştilmektedir.
  • Baskı Kesim makinemiz dakikada maksimum 350 vuruşlu ile 5 gözünden toplam 1500 adet bardak üretebilmektedir. Bu da 24 saatlik akftif baskı kesim süresince sizlere 2.160.000 adet karton bardak hammaddesi(Yan Kağıt) sunmaktadır.
  • Gelişmiş Siemens Servo Motor ve PLC'si sayesinde operatörünüze çok büyük rahatlıklar sunmaktadır. Kendini düzeltebilen, kaymaları yüksek oranda dengeleyen bir sistem ile makinelerimiz yapılmaktadır.
  • Baskı Kesim Makinemiz 24 saat durmadan çalışabilecek kapasite üretilmektedir. Bıçaklarımız Güney Kore metalinden Güney Kore'de üretilmektedir. Makinemizin geriye kalan mekanik kısımları Gaziantep'teki worlddcup Fabrikamızda üretilmektedir.

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi, Gaziantep bölgesinde Karton Bardak ve Tabak Üreticileri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. karton bardak üretimi, plastik bardak üretimi, bardak , dondurma kabı , tabak, kartondan bardak , karton ve plastik bardak tabak üreticileri ve bardak tabak üretim firması gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır bardak tabak üretim firması Karton Bardak ve Tabak Üreticileri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel karton bardak üretimi, plastik bardak üretimi, bardak , dondurma kabı , tabak, kartondan bardak , karton ve plastik bardak tabak üreticileri ve bardak tabak üretim firması gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi ile Karton Bardak ve Tabak Üreticileri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Worldd Cup Karton bardak tabak üretimi


Yetkili: İlyas Ezer
Gsm: 0554 172 61 50
Telefon: 0554 172 61 50
Adres: Gaziantep merkez
E-Posta: inf@worlddcup.com.tr
Websitesi: https://worlddcup.com.tr/

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım