• Altıntepe mah. Kızılcık sk. Sabancu sit. No:12A/15
Vidyoner
Hakkmızda

Vidyoner

İşinizi hızlı ve anlaşılır bir şekilde hedef kitlenize sunmak, onlara ürünlerinizi göstermek ya da bir konuyu açıklamak istiyorsanız ihtiyacınız olan şey iyi kurgulanmış bir video. Yeni nesil dijital pazarlamanın ham maddesi olan video türlerinden 2d animasyon, illüstrasyon özel çizim animasyonlar yapıyoruz. Ayrıca reel ifade edilmesi gereken durumlarda da mekan ve ürünlerinizin kurgu-çekimlerini yaparak ihtiyacınız olabilecek her türlü video hizmetini sunuyoruz. Misyonumuz kaliteli iş çıkarmak, sosyal fayda sağlamak ve sağlıklı ilişkiler kurmak. Vizyonumuz ise video pazarlama alanında öncü firma olmak. Detaylar için.  05306331276 www.vidyoner.com


Vidyoner, İstanbul bölgesinde Video Animasyon alanında uzmanlaşmış bir firmadır. animasyon reklamları, 2d animasyon, tanıtım filmi, video tanıtım, animasyon reklam, reklam videosu, firma tanıtım videosu ve animasyon film gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır animasyon filmVideo Animasyon hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Vidyoner, İstanbul bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel animasyon reklamları, 2d animasyon, tanıtım filmi, video tanıtım, animasyon reklam, reklam videosu, firma tanıtım videosu ve animasyon film gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Vidyoner ile Video Animasyon hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Vidyoner İletişim


Yetkili : İbrahim Güzelsoy
Gsm : 05306331276
Telefon : 05306331276
Adres : Altıntepe mah. Kızılcık sk. Sabancu sit. No:12A/15
E-Posta : info@vidyoner.com
Websitesi : www.vidyoner.com

Vidyoner Yol tarifi

Vidyoner Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Vidyoner Referanslar