Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Karatarla mah. Eski saray cad. No 12/e

E-POSTA

akin.ozdede27@gmail.com

TELEFON

+90507 530 96 75


Üstünköylü yöresel  facebook Ustunkoylu instagram
KURUMSAL

ÜSTÜNKÖYLÜ yöresel , Gaziantep bölgesinde Baharat ve Kuruyemiş alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Antep fıstığı , Antep salça , Baharat çeşitleri , Fıstık ezmesi , Pul biber, Cevizli sucuk, Gaziantep Yöresel ürün ve Gaziantep baharatı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Gaziantep baharatı Baharat ve Kuruyemiş hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

ÜSTÜNKÖYLÜ yöresel , Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Antep fıstığı , Antep salça , Baharat çeşitleri , Fıstık ezmesi , Pul biber, Cevizli sucuk, Gaziantep Yöresel ürün ve Gaziantep baharatı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer ÜSTÜNKÖYLÜ yöresel ile Baharat ve Kuruyemiş hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği