Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Capital Towers Atatürk, Bahariye Cd (Basın Ekspres Yolu) No:9, 34000 Küçükçekmece/İstanbul

E-POSTA

refmartr@gmail.com

TELEFON

+9


KURUMSAL

E-Ticaret  alanında faaliyet gösteren firmamız, sağlık ürünleri ve virüslerden korunmak için gerekli ürünleri temin ederek, siz değerli üyelerimize en uygun şartlarda sunmayı amaç edinmiştir. 

Başlanğıç noktası olarak günümüzün gerçeği olan Korona virüsden korunma ekipman ve ürünlerini seçmiştr. zaman içerisinde bağışıklığımız güçlendiren ve destekleyen ürünlerle de çalışmaya devam edecektir. 

ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitelerimizi de ziyaret edebilirsiniz. www.virustenkurtul.com

Tavsiye Market, istanbul bölgesinde Sağlık Ürünleri Satışı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. virüs, gözlük, probiyotik, hijyen, ilaç, korona, covid ve maske gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır maske Sağlık Ürünleri Satışı hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Tavsiye Market, istanbul bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel virüs, gözlük, probiyotik, hijyen, ilaç, korona, covid ve maske gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Tavsiye Market ile Sağlık Ürünleri Satışı hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği