• Samsun/ merkez
  • TELEFON
    0543 795 94 03
  • E-POSTA
    simsek_ram27@hotmail.com
Sanat Reform
Hakkmızda

Sanat Reform

HAKKIMIZDA

SANAT REFORM ; İlker Ramazan ŞİMŞEK tarafından kurulmuş olup , sanat etkinlikleri alanında hizmet vermektedir. SANAT REFORM Balmumu Heykel, Müze Panaromik Resim ve Dekor uygulamaları konusunda akademik, sanatsal bilgi birikimine, endüstriyel  ve sektörel uygulamaları ile büyük iş tecrübesine sahiptir.

SANAT REFORM ; Endüstriyel, Müze ve Sanat alanlarında kullanılan; Panaromik Resim, Portre resmi, Dekor, figüratif ve gerçekci Balmumu Heykeller üzerine sanatsal çalışmalar gerçekleştirmiş ve Proje Koordinatörlüğünü yürütmüştür.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz sanatsal ve diğer sanat dalları alanlarında ; ilke edindiğimiz etik değerlerden taviz vermeden tecrübeyi, kaliteyi, güvenirliği, saygınlığı ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutmak, modern teknolojiyle hizmet vererek ülkenin sanat ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak çağdaş bir toplum için sosyal projelerde yer almak, sanat sektöründe adından iftiharla bahsedilen örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

VİZYON

Sanatsal gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle hem yurtiçi sanat çalışmalarıyla hem yurtdışı platformlarda kendini göstermek, dünya standartlarında fark yaratan insan ve çevre odaklı sosyal projelerimizle güçlü, yenilikçi ve öncü marka haline gelmek.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Sanat Reform Hizmetler

Foto Galeri

Sanat Reform Fotoğrafları

Video

Sanat Reform Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Sanat Reform İletişim


Yetkili : İlker Ramazan Şimşek
Gsm : 0543 795 94 03
Telefon : 0543 795 94 03
Adres : Samsun/ merkez
E-Posta : simsek_ram27@hotmail.com
Websitesi : www.sanatreform.com

Sanat Reform Yol tarifi

Sanat Reform Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Sanat Reform Referanslar


Paylaş