Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Gaziantep Merkez

E-POSTA

info@pascal.com

TELEFON

+90850 259 31 27


KURUMSAL

Paskal A.Ş 2021 Yılında Gazantepte Kurulmuştur. Kozmetik, Kimya, İlaç, Medikal Ürünleri Üretmektedir.

Pascal A.Ş, Gaziantep bölgesinde Temizlik Ürünleri ve Malzemeleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. temizlik ürünleri, temizlik malzemeleri, lekeçöz, leke çöz, leke çıkartıcı, asprin leke çıakrtıcı, parekende temizlik malzemeleri ve toptan temizlik malzemeleri gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır toptan temizlik malzemeleri Temizlik Ürünleri ve Malzemeleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Pascal A.Ş, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel temizlik ürünleri, temizlik malzemeleri, lekeçöz, leke çöz, leke çıkartıcı, asprin leke çıakrtıcı, parekende temizlik malzemeleri ve toptan temizlik malzemeleri gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Pascal A.Ş ile Temizlik Ürünleri ve Malzemeleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği