Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Belkıs mahallesi

E-POSTA

ibrahimisra56@hotmail.com

TELEFON

+90535 286 67 64


https://www.facebook.com/organikkilerim27 facebook https://www.instagram.com/organik_kilerim27/ instagram https://twitter.com/27Kilerim twitter https://www.youtube.com/results?search_query=organikkilerim27 youtube
KURUMSAL

Firmamız 1980 li yıllardan bu yana Gaziantep şirehan merkezli olup,yaklaşık 40 yıldır Gaziantep yöresel ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Firmamız Gaziantep yöresel ürünlerinden başta fıstık ,fıstık ürünleri olmak üzere baharat,kuruluk,salça,kuruyemiş şifalı bitkiler ve bakliyat gibi bir çok Antep lezzetinin tedarik merkezinde bulunmaktadır. Firmamızın vizyonu kaliteli ,doğal ve taze yöresel ürünleri uygun fiyatlarla 0 müşteri memnuniyeti ekseninde hizmetinize sunmaktır.

Organik kilerim 27, Gaziantep bölgesinde Aktarlar - Baharatlar ve Şifalı Otlar alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ev yapımı gün kurusu salça, Kuruluk , Organik baharatlar, Taze çekilmiş kahve çeşitleri, Şifalı bitkiler, Taze kuruyemiş, Lokum ve şekerleme ve Antep fıstığı çeşitleri gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Antep fıstığı çeşitleri Aktarlar - Baharatlar ve Şifalı Otlar hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Organik kilerim 27, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Ev yapımı gün kurusu salça, Kuruluk , Organik baharatlar, Taze çekilmiş kahve çeşitleri, Şifalı bitkiler, Taze kuruyemiş, Lokum ve şekerleme ve Antep fıstığı çeşitleri gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Organik kilerim 27 ile Aktarlar - Baharatlar ve Şifalı Otlar hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

VİDEO GALERİ
Bülten Aboneliği