Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Cumhuriyet mah inkilap sok. No.2 kat 2 ve 3 Kızılay / Ankara

E-POSTA

info@tasariankara.com

TELEFON

+90312 432 08 09


https://www.facebook.com/ankaratasari/?ref=br_rs facebook https://www.instagram.com/tasariankara/ instagram https://www.youtube.com/channel/UCFt9Q6KV6GqHtreSjz_g1LQ youtube
KURUMSAL

Kurum T.C. M.E.B Özel Tasarı Kursları  T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Muhtelif Kurslar  statüsündedir.

Kurucumuz Hülya Ersina tarafından  temelleri 1984 yılında atılan T.C. M.E.B Özel Tasarı Kursları her zaman öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak başarılarını günümüze taşımıştır.

VİZYONUMUZ

T.C. M.E.B ÖZEL TASARI KURSLARI’nın vizyonu eğitimde öncü, yenilikçi bir model oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

T.C. M.E.B ÖZEL TASARI KURSLARI’nın misyonu  gençlere meslek edindirmek ve mesleklerinde ilerletmek, bu amaçla kamu veya özel kurumların sınavlarına hazırlamak, özetle öğrenciye  eğitimimiz ve yayınlarımızla iyi bir gelecek sağlamaktır. Onları, Atatürk ilkelerine, millet iradesine ve demokrasiye inanan, insana, topluma saygılı bireyler olarak hayata hazırlamaktır.

Online Eğitim Şubesi, Ankara bölgesinde Eğitim alanında uzmanlaşmış bir firmadır. dgs online kurs, dgs online eğitim, online dgs eğitimleri, uzaktan dgs online eğitim, dgs online, dgs 2021, dgs kursu ve dgs online denemeler gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır dgs online denemeler Eğitim hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Online Eğitim Şubesi, Ankara bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel dgs online kurs, dgs online eğitim, online dgs eğitimleri, uzaktan dgs online eğitim, dgs online, dgs 2021, dgs kursu ve dgs online denemeler gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Online Eğitim Şubesi ile Eğitim hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

VİDEO GALERİ
Bülten Aboneliği