• İncilipınar Mah. Kıbrıs Cad. No:9C Şehitkamil / GAZİANTEP
NOVA LED AYDINLATMA
Hakkmızda

NOVA LED AYDINLATMA

2013 yılında kurulan Nova Led Aydınlatma firmamız vitrin aydınlatma üzerine faaliyet göstermektedir. Led imalatı, led panel üretimi yapılmaktadır. İstenilen boy ve ebatlar, renk, lümen, watt üretim yapılabilmektedir. Genel itibari ile Samsung çip kullanılmaktadır. İstek doğrultusunda Osram, Cree, Philps  marka çiplerde kullanılmaktadır. 


NOVA LED AYDINLATMA, Gaziantep bölgesinde Led Işıklandırma alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Samsung Osram Cree led, Modül Led, Kuyumcu Vitrin Led Aydınlatma, Mağaza Vitrin Led Aydınlatma, Türkiye Led Aydınlatma Firmaları, Nova Led Aydınlatma, Mimari özel tasarım led ve Özel Yüksek Aydınlatmalı Tasarım Led gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Özel Yüksek Aydınlatmalı Tasarım LedLed Işıklandırma hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

NOVA LED AYDINLATMA, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Samsung Osram Cree led, Modül Led, Kuyumcu Vitrin Led Aydınlatma, Mağaza Vitrin Led Aydınlatma, Türkiye Led Aydınlatma Firmaları, Nova Led Aydınlatma, Mimari özel tasarım led ve Özel Yüksek Aydınlatmalı Tasarım Led gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer NOVA LED AYDINLATMA ile Led Işıklandırma hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

NOVA LED AYDINLATMA İletişim


Yetkili : Hasan Akden
Gsm : 0533 024 63 33
Telefon :
Adres : İncilipınar Mah. Kıbrıs Cad. No:9C Şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta :
Websitesi : www.novaledaydinlatma.com

NOVA LED AYDINLATMA Yol tarifi

NOVA LED AYDINLATMA Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


NOVA LED AYDINLATMA Referanslar