• İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No: 37/D ( KETÇİ ) Şehitkamil / GAZİANTEP
MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA
Hakkmızda

MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA

MS Mesut Söylemez Dondurma ve Baklava Mesut Söylemez öncülüğünde 1995 yılında kur yılı geride bırakan Mesut Usta Maraş Dondurma ve Antep Baklava sektöründe üstün marka olmanın başarısını değerli müşterilerimize armağan etmiştir. Bu haklı onur ilede Emek Şubesinde hizmet yelpazesini genişleterek devam etmektedir.


MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA, Gaziantep bölgesinde Maraş Dondurma ve Antep Baklava Üreticileri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ms Dondurma Ms Baklava, Mesut Söylemez Maraş Dondurma Fabrikası, Mesut Söylemez Antep Baklava Üretimi, Ms Dondurmaları Ms Baklavaları, Ketçi Gaziantep Şubeleri, Kahramanmaraş Dondurması Gaziantep Baklavası, Dondurma Baklava Fıstık Tarhana ve Maraş Sade Meyveli Dondurma Pazarlama gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Maraş Sade Meyveli Dondurma PazarlamaMaraş Dondurma ve Antep Baklava Üreticileri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Ms Dondurma Ms Baklava, Mesut Söylemez Maraş Dondurma Fabrikası, Mesut Söylemez Antep Baklava Üretimi, Ms Dondurmaları Ms Baklavaları, Ketçi Gaziantep Şubeleri, Kahramanmaraş Dondurması Gaziantep Baklavası, Dondurma Baklava Fıstık Tarhana ve Maraş Sade Meyveli Dondurma Pazarlama gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA ile Maraş Dondurma ve Antep Baklava Üreticileri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA İletişim


Yetkili : Mesut Söylemez
Gsm : 0542 434 85 91
Telefon : 0542 434 85 91
Adres : İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No: 37/D ( KETÇİ ) Şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : mesut@mesutsoylemez.com
Websitesi : www.mesutsoylemez.com

MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA Yol tarifi

MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


MS MESUT SÖYLEMEZ DONDURMA BAKLAVA Referanslar