Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Mert Promosyon || Kurumsal

Firmamız 2002 yılında  kırtasiye firması olarak faliyete başlamış olup daha sora  2005 yılında kendi matbasını açmıştır özellikle devlet kurumları ve uluslar arası yardım derneklerıne promosyon ve matbaa hizmeti vermektedir.matbaa promosyon ve tedarik konusunda her türlü refarans ve güvence firmamız tarafından saglanmaktadır.firmamızın amacı özellikle gaziantep şehrinde faliyet gösteren fabrikalarımıza hizmet vererek firmalarımızı istanbul ankara gibi büyük şehirlere göndermemektir


Mert Promosyon, Gaziantep bölgesinde Gaziantep Promosyon ve Hediyelik Eşya alanında uzmanlaşmış bir firmadır. gaziantep promosyon, özel hediyelik, kişiye özel, organize sanayi promosyon, fabrika promosyon, tedarikci, ihtiyaç ve kırtasiye promosyon gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır kırtasiye promosyon Gaziantep Promosyon ve Hediyelik Eşya hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Mert Promosyon, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel gaziantep promosyon, özel hediyelik, kişiye özel, organize sanayi promosyon, fabrika promosyon, tedarikci, ihtiyaç ve kırtasiye promosyon gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Mert Promosyon ile Gaziantep Promosyon ve Hediyelik Eşya hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Mert Promosyon || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Mert Promosyon || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Mert Promosyon || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Mert Promosyon


Yetkili: ethem özcan
Gsm: 0532 630 62 85
Telefon: 0342 215 10 16
Adres: incilipınar mah 13 nolu sk no 12
E-Posta:
Websitesi: www.mertajans.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."