Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Pirsultan Mahallesi 68 Nolu Cadde No: 57 Şehitkamil / Gaziantep

E-POSTA

baklavacisalih@gmail.com

TELEFON

+90506 426 33 27


KURUMSAL

Matır Osmanoğlu Baklavaları 1997 Yılında Salih Şimşek öncülüğünde kurulmuştur. Halis Antep Baklavası imalatında 20 küsür yıllık mesleki sevdasını 2007 Yılında Merkez İmalat ve 3 Satış şube ile taçlandıran Salih Usta hizmet yelpazesini Gaziantep Türkiye ve Dünya genelinde Yüzlerce Müşteri kitlelerine Kaliteli Hizmet ve Dürüst Ticaret ilkesi ile hizmet ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Matır Osmanoğlu Baklava, Gaziantep bölgesinde Baklava Tatlı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Matır Osmanoğlu Baklava, Baklavacı Tatlıcı Pirsultan, Kadayıfçı Künefeci, Kavrulmuş Antep Fıstığı, Kayaönü Tatlıcı, Şehitkamil Hastanesi Baklavacı, Baklavacı Salih Usta ve Antep Baklava gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Antep Baklava Baklava Tatlı hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Matır Osmanoğlu Baklava, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Matır Osmanoğlu Baklava, Baklavacı Tatlıcı Pirsultan, Kadayıfçı Künefeci, Kavrulmuş Antep Fıstığı, Kayaönü Tatlıcı, Şehitkamil Hastanesi Baklavacı, Baklavacı Salih Usta ve Antep Baklava gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Matır Osmanoğlu Baklava ile Baklava Tatlı hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği