Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Logon Trade || Kurumsal

Hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır.

Hizmet verdiğimiz tesis yönetimi, sağlık hizmetleri, konaklama, perakende, kafe-restoran ve gıda & içecek gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız.

Kimyasallarla entegre sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları alanlarında hizmet sunar. Yaptığımız her şey hayati bir hizmet teşkil eder, temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur.

Uzmanlık ve birikimiyle hayat kurtaran temizlik teknolojileri geliştirir. Müşteri odaklı ve müşteriye özel yaklaşımımız sürdürülebilirlik çözümlerine destek olur. Çevreyi koruyup güzelleştirirken, işimizin kalbinde daima müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur.

Etik değerlerini, ürünlerimizin yanı sıra, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan günlük ilişkilerimizde ve elbette ki dünyaya olan taahhüdümüzde net olarak görebilirsiniz. Bu etik değerler, geleceğin öncüsü ve inovasyon yaratıcısı bir marka olarak bizi daha da ileri taşır.

Zihinlerle makineler arasında bağlantı kuran, temizlik ve hijyen verisinden doğan içgörüleri etkili operasyonlara dönüştüren ve insan sermayesine değer katan “Temizliğin Interneti” işimizin merkezinde yer alır. Üretkenliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesine ve marka değerinin korunmasına önemli katkılarda bulunur.

 


Logon Trade, Gaziantep bölgesinde Sabun - Deterjan alanında uzmanlaşmış bir firmadır. sabun, deterjan, sıvı sabun, temizlik ürünleri, dökme deterjan, dökme sıvı sabun, deterjan ihracatı ve sabun ihracatı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır sabun ihracatı Sabun - Deterjan hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Logon Trade, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel sabun, deterjan, sıvı sabun, temizlik ürünleri, dökme deterjan, dökme sıvı sabun, deterjan ihracatı ve sabun ihracatı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Logon Trade ile Sabun - Deterjan hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Logon Trade || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

Logon Trade || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Logon Trade || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Logon Trade


Yetkili: Yahya Altınbaş
Gsm: 0532 518 26 19
Telefon: 0532 518 26 19
Adres: Değirmiçem Mh. Özgürlük Cd. No:32/D B Blok 27090 Şehitkamil / GAZIANTEP / TURKEY
E-Posta: info@logontrade.com
Websitesi: logontrade.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."