• Değirmiçem Mh. Özgürlük Cd. No:32/D B Blok 27090 Şehitkamil / GAZIANTEP / TURKEY
Logon Trade
Hakkmızda

Logon Trade

Hedefimiz, her gün insanları korumak ve onlara (yaşamlarına) özen göstermektir. Kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de her zaman insanların hayatını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olacaktır.

Hizmet verdiğimiz tesis yönetimi, sağlık hizmetleri, konaklama, perakende, kafe-restoran ve gıda & içecek gibi alanlarda, durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle, global sektörlerimizin tümünde müşterilerimize mutlak bir güven sunarız.

Kimyasallarla entegre sistem ve servisler, makinalar ve sürdürülebilirlik programları alanlarında hizmet sunar. Yaptığımız her şey hayati bir hizmet teşkil eder, temizlik ve hijyenin hayat için olmazsa olmaz olduğu inancı üzerine kuruludur.

Uzmanlık ve birikimiyle hayat kurtaran temizlik teknolojileri geliştirir. Müşteri odaklı ve müşteriye özel yaklaşımımız sürdürülebilirlik çözümlerine destek olur. Çevreyi koruyup güzelleştirirken, işimizin kalbinde daima müşterilerimizin ihtiyaçları bulunur.

Etik değerlerini, ürünlerimizin yanı sıra, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan günlük ilişkilerimizde ve elbette ki dünyaya olan taahhüdümüzde net olarak görebilirsiniz. Bu etik değerler, geleceğin öncüsü ve inovasyon yaratıcısı bir marka olarak bizi daha da ileri taşır.

Zihinlerle makineler arasında bağlantı kuran, temizlik ve hijyen verisinden doğan içgörüleri etkili operasyonlara dönüştüren ve insan sermayesine değer katan “Temizliğin Interneti” işimizin merkezinde yer alır. Üretkenliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesine ve marka değerinin korunmasına önemli katkılarda bulunur.

 

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Logon Trade İletişim


Yetkili : Yahya Altınbaş
Gsm : 0532 518 26 19
Telefon : 0532 518 26 19
Adres : Değirmiçem Mh. Özgürlük Cd. No:32/D B Blok 27090 Şehitkamil / GAZIANTEP / TURKEY
E-Posta : info@logontrade.com
Websitesi : logontrade.com

Logon Trade Yol tarifi

Logon Trade Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Logon Trade Referanslar