• Kayaönü Mah. 10 Nolu Cadde No:33 Şehitkamil/Gaziantep
KILINÇOĞULLARI BAKLAVA
Hakkmızda

KILINÇOĞULLARI BAKLAVA

Antep Baklavasının değişmeyen Lezzetini Kılınçoğulları Markası ile yaklaşık 25 Yıldan bu yana sürdürmenin onurunu yaşayan Kılınçoğulları Baklava 30 Yıllık Mesleki Tecrübenin verdiği ustalık ile 2002 Yılında İmam Hüseyin Usta öncülüğünde kurulan Kılınçoğulları Baklava, kalite ve hizmetlerini Yurtdışına taşımayı da başarmış ve 2020 yılında Irak Kerkük'te imalat ve satış sistemini kurmuştur ve bu sanatkarlık ve hizmet heyecanı ile faaliyetlerini büyüterek sürdürmektedir.


KILINÇOĞULLARI BAKLAVA, Gaziantep bölgesinde Baklava Tatlı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Baklavacı Kılınçoğulları, Kılınçoğulları Baklava, Antep Baklavası, Gaziantep Baklava, Kayaönünde Baklavacı, Karşıyakada Baklavacı, Kılınçoğulları Tatlıları ve Antepte Baklavacı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Antepte BaklavacıBaklava Tatlı hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

KILINÇOĞULLARI BAKLAVA, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Baklavacı Kılınçoğulları, Kılınçoğulları Baklava, Antep Baklavası, Gaziantep Baklava, Kayaönünde Baklavacı, Karşıyakada Baklavacı, Kılınçoğulları Tatlıları ve Antepte Baklavacı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer KILINÇOĞULLARI BAKLAVA ile Baklava Tatlı hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

KILINÇOĞULLARI BAKLAVA İletişim


Yetkili : İmam Hüseyin KILINÇ
Gsm : 0536 438 20 12
Telefon : 0342 325 54 58
Adres : Kayaönü Mah. 10 Nolu Cadde No:33 Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : imamhuseyinkilinc27@hotmail.com
Websitesi :

KILINÇOĞULLARI BAKLAVA Yol tarifi

KILINÇOĞULLARI BAKLAVA Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


KILINÇOĞULLARI BAKLAVA Referanslar