Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

şehitler caddesi no:72/D şahinbey GAZİANTEP

E-POSTA

TELEFON

+90342 231 73 73


KURUMSAL

KERVAN ZEYTİNCİLİK 1989 YILINDAN BU YANA  TOPTAN VE PERAKENDE HİZMETİ VERMEKTEDİR SEKTÖRDEKİ BİLGİ VE TECRÜBEMİZ İLE GAZİANTEP İLİNİNE HİZMET VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ 

KERVAN ZEYTİNCİLİK, Gaziantep bölgesinde Gurme Dükkanları ve Şarküteriler alanında uzmanlaşmış bir firmadır. ZEYTİN, KERVAN ZEYTİNCİLİK, PEYNİR, KARS KAŞARI, ŞARKÜTERİ, TOPTAN ZEYTİN, YEŞİL ZEYTİN ve REÇEL gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır REÇEL Gurme Dükkanları ve Şarküteriler hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

KERVAN ZEYTİNCİLİK, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel ZEYTİN, KERVAN ZEYTİNCİLİK, PEYNİR, KARS KAŞARI, ŞARKÜTERİ, TOPTAN ZEYTİN, YEŞİL ZEYTİN ve REÇEL gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer KERVAN ZEYTİNCİLİK ile Gurme Dükkanları ve Şarküteriler hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği