Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Katılım rent a car || Kurumsal

KATILIM RENT A CAR 

GÜNLÜK, AYLIK VE YILLIK ARAÇ KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ 
Katılım rent a car , Katılım bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine kısa ve uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. Türkiye’nin tüm illerinde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmete devam etmektedir. Katılım rent a car, merkezi Gaziantep olmak ile birlikte birey ve tüm kuruluşlara kurumsal yıllık araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Katılım rant a car , tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Katılım tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemlerini Türkiye’de bir çok şehirde bulunan anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve kesintisiz hizmet vermekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Katılım rent a car; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır. Özellikle Gaziantep araç kiralama hizmetinde profesyonel çözüm sağlayan Katılım araç kiralamanın tüm bu hizmetlerinden Türkiye'nin tüm illerinden yararlanabilirsiniz. Merkezi Gaziantep olmak ile birlikte Katılım rent a car günlük aylık ve 6 ayda 36 aya kadar olmak üzere kişiler, tüzel kişiler ya da işletmeler için araç kiralama hizmeti vermektedir. Katılım'ın kurumsal araç kiralama çözümleri ile sizde bir adım öne çıkın. 

 


Katılım rent a car, Gaziantep bölgesinde Rent a car alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Şehitkamil oto kiralama, Şahinbey oto kiralama, Rant a car , Oto kiralama, Araç kiralama, Günlük araç kiralama, Uzun dönem araç kiralama ve Uygun araç kiralama gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Uygun araç kiralama Rent a car hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Katılım rent a car, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Şehitkamil oto kiralama, Şahinbey oto kiralama, Rant a car , Oto kiralama, Araç kiralama, Günlük araç kiralama, Uzun dönem araç kiralama ve Uygun araç kiralama gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Katılım rent a car ile Rent a car hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Katılım rent a car || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

Katılım rent a car || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Katılım rent a car || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Katılım rent a car


Yetkili: Hakan yanık
Gsm: 0551 018 82 15
Telefon:
Adres: Öğretmenevleri mah. Mehmet tahtacı sokak ufuk apt altı no 1 şahinbey Gaziantep
E-Posta:
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım