• Güvenevler mahallesi 29008 nolu sokak Şehitkamil/Gaziantep
İnfinite Gaziantep
Hakkmızda

İnfinite Gaziantep

Gaziantep infinite performans yetkili bayi

 

 

Kuruluşumuz

Firmamız, araç yazılım sektörüne 2010 yılında profesyonel olarak başlayan Deniz BALIK tarafından kurulmuştur. Kurucumuz Deniz BALIK; firmamız kurulurken sektörde 3 ila 20 yıl arası tecrübesi olan çeşitli araç yazılım firmalarının çalışanlarını bünyemize katmıştır.


 

Firmamızın kuruluş amacı; ekibimizin daha önce çalıştıkları firmalarda karşı karşıya kaldıkları amatör ve yarı amatör uygulamaların yapımını ortadan kaldırmak ve dünya standartlarında uygulamalar hazırlayıp Türkiye’nin açık ara zirvesinde olmaktır ve firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir.

Kalite Politikası


Kurulduğu günden beri ticari faaliyetlerini başarıyla sürdüren INFINITE PERFORMANCE, büyüme yol haritasını, sektörüne ilişkin değer zincirinin tüm halkalarında yenilikçi, etik, şeffaf ve güvenilir bir firma olarak var olmak üzerine yapılandırmıştır. 

Kuruluşundan bu yana sürekli gelişme ve büyüme potansiyelindeki şirketimiz, tüm süreçlerinde kalite ve müşteri mem­nuniyeti odaklı, yaratıcı ve dinamik bir hizmet anlayışını benimsemiş ve sürekli kıl­mıştır. 

Bu çerçevede kuruluşumuzun kalite politikası;

 • Müşterilerimize ilk defasında ve her defasında; 
  • İstediği standartta ve zamanda
  • En yeni teknoloji ve en uygun fiyatla

 ürün ve hizmet sunarak müşteri beklentilerinin de üzerinde kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,

 • Bilgimizi, tecrübemizi, kaynaklarımızı ve teknolojimizi şirketimiz vizyonu doğrultusunda en verimli şekilde kullanmak ve bayilerimizle birlikte gelişimde sürekliliği sağlamak,
 • Tüm çalışanlarımıza kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırarak, takım çalışması anlayışını hakim kılmak, 
 • Etik değerlere, ulusal ve uluslararası standartlara, yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi gerekliliklerine daima uymak,
 • Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın kuruluşumuza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamaktır. 

  hizmetlerimiz ve uygulamalarımız
 • chip tuning 
 • Dpf egr çözümleri
 • hız limitörü iptali
 • performans parçaları
 • dyno (dinamometre)
 • yakıt tasarrufu 
 • performans ve güç arttırma

 


İnfinite Gaziantep , Gaziantep bölgesinde Araç yazılım firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Dizel partikül filtresi, Egr arızası, Adblue, Araba gizli özellik açma, Chip tuning, Yakıt tasarrufu, Araç yazılım ve Araç çözüm merkezi gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Araç çözüm merkeziAraç yazılım firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

İnfinite Gaziantep , Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Dizel partikül filtresi, Egr arızası, Adblue, Araba gizli özellik açma, Chip tuning, Yakıt tasarrufu, Araç yazılım ve Araç çözüm merkezi gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer İnfinite Gaziantep ile Araç yazılım firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

İnfinite Gaziantep İletişim


Yetkili : Ömer Türkan
Gsm : 0545 740 53 27
Telefon :
Adres : Güvenevler mahallesi 29008 nolu sokak Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : infiniteantep@gmail.com
Websitesi :

İnfinite Gaziantep Yol tarifi

İnfinite Gaziantep Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


İnfinite Gaziantep Referanslar