HakkımızdaHaratpen

Firmamız, sektörel gelişimine, 1990 yılında ağaç doğrama atölyesi olarak başlamıştır. Aile şirketi platformunda büyüyen firmamız, geçen zaman zarfı içerisinde hızla gelişen ve değişen ihtiyaçları takip ederek kendini de aynı oranda geliştirmeyi başarmış ve PVC sektöründe güvenilir markalardan biri olmuştur. PVC'lerimiz Fullset makinaları ile üretilmektedir.

Ürünlerimizde kusursuz kalite ve zamanında hizmet anlayışıyla çalıştığmızdan dolayı müşterilerimizin güven ve saygısını kazanmayı başardık. Gaziantep merkez olmak üzere Türkiye'nin her köşesine hizmetimizi taşımaktayız.

Sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip etmeye ve bu yönde sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve yapılandırmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun ödeme koşulları sunarak teknolojinin nimetlerinden her kesimdeki insanların faydalanmasını sağlamaya çalışıyoruz. İşinde profesyonel ve özveriyle çalışan ekibimiz, hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. PVC ile ilgili tüm isteklerinizi, önerilerinizi ve merak ettiğiniz tüm soruları bizlerle paylaşabilir ve bu konuda en doğru bilgilere ulaşarak kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, sizlerin öneri ve memnuniyetiyle gelişmeye devam edecektir. Farklılık isteyenlerin en doğru adresi Harat Pen'dir..

MISYONUMUZ

Haratpen'in Değerleri:
- Kaynağını toplumsal kültür ve değerlerimizden alan şirket kültürü
- Gelecek kuşaklara doğru ve kalıcı örnek olmak
- Azimli ve mücadeleci olmak
- Özveri
- Yenilikçilik
- Güvenilirlik
- Katılımcılık
- Şeffaflık
- Sorumluluk
- Tutarlılık
- Bağlılık
 

VIZYONUMUZ

Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayarak plastik ve kompozit malzemelerden oluşan PVC Pencere ve Kapı sistemleri ile her türlü bina içi tesisat ve altyapı sistemleri, çevre tesisleri, medikal ve tarımsal sulama uygulamaları için gerekli plastik boru ve elemanlarını üretmek, sürdürülebilir büyüme ve karlılığı çevremizi koruyarak gerçekleştirmek.

firma hakkmızda

Haratpen Video Galeri

Haratpen Referanslar


Haratpen İletişim


  • Adres Barak mah. Havaalanı yolu bulvarı eski elyaf iplik fabrikası içi no 114 /1
  • Telefon 0532 113 47 88
  • E-Posta haratpen_27@hotmail.comPaylaş