• Gatem kuruyemişçiler sit 10 blok sokak 60413 Şehitkamil / GAZİANTEP
Gaziantep Gross
Hakkmızda

Gaziantep Gross

Gaziantep Gross 2015 Yılında Zekeriya Yıldız tarafından kurulmuştur yaklaşık 6 yılı başarı ile geride bırakan Gaziantep Gross şok kampanya ve süper indirimler ile gıda temizlik ve temel ihtiyaç ürünlerini bütün bakkal market kantin büfe oteller ve şirketlerin bir numaralı tercihi olmanın haklı onuru ile hizmetlerine aşkla şevkle devam etmektedir. 


Gaziantep Gross, Gaziantep bölgesinde Gıda Toptancıları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Gross Market Gatem Toptan, Gaziantep Gross Toptan Market, Gatemde Gross Marketler, Toptancı Gross Marketler, Spot Market Gross Toptan, Toptan Fiyatına Perakende alışveriş, Gross Toptan Market Şehitkamil ve Gaziantepte Gross Marketler gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Gaziantepte Gross MarketlerGıda Toptancıları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Gaziantep Gross, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Gross Market Gatem Toptan, Gaziantep Gross Toptan Market, Gatemde Gross Marketler, Toptancı Gross Marketler, Spot Market Gross Toptan, Toptan Fiyatına Perakende alışveriş, Gross Toptan Market Şehitkamil ve Gaziantepte Gross Marketler gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Gaziantep Gross ile Gıda Toptancıları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Gaziantep Gross İletişim


Yetkili : Ramazan yıldız
Gsm : 0532 404 64 25
Telefon :
Adres : Gatem kuruyemişçiler sit 10 blok sokak 60413 Şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : yilcen@hotmail.com
Websitesi : www.gaziantepgross.com

Gaziantep Gross Yol tarifi

Gaziantep Gross Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Gaziantep Gross Referanslar