Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Alaybey Mahallesi Kitapçı Sokak Seç İşhanı Zemin Kat No:16

E-POSTA

ezsubebe@gmail.com

TELEFON

+90342 230 90 51


KURUMSAL

EZ SU BEBE 

( aksu bebe /  m.y.ş. Bebe )


Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda! 

  • Bebe tulum
  • bebe battaniye
  • bebe çorap
  • bebe çamaşır 
  • bebe ayakkabı patik
  • 0-12 yaş giyim 

! Ürünlerimizin sadece toptan satışı vardır.


Her gün yeni trendlerin ortaya çıktığı, her şeyin, herkesin iletişim halinde olduğu ve satın alma alışkanlıklarının tamamen değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünyaya doğan çocukların da daha zeki ve ne istediğini bilen bireyler olmasına da şaşırmıyoruz. 

Ez Su bebe markasının hikâyesi, işte tam da yeni nesil çocukların hikayesi.  duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirebilen, kendilerini ifade edebilen doğuştan dijital yeniçağın nesli. 

Moda 
Ezsu bebe'nin en çok sevdiği şey; moda! 0-12 yaş için tekstilden, aksesuara, farklı temaları taşıyan, sezon boyunca yenilenen koleksiyonlarla sürekli trendleri takip edebilirsiniz.

Ez Su Bebe, Gaziantep bölgesinde Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bebe tulum toptan, Bebe battaniye , Bebe çamaşır toptan, toptan bebek giyim, Bebe çorap toptan, 0-12 yaş giyim, bebe ayakkabı toptan ve Bebe patik toptan gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Bebe patik toptan Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Ez Su Bebe, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bebe tulum toptan, Bebe battaniye , Bebe çamaşır toptan, toptan bebek giyim, Bebe çorap toptan, 0-12 yaş giyim, bebe ayakkabı toptan ve Bebe patik toptan gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Ez Su Bebe ile Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği