965+

Tecrübe

KURUMSAL

En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi || Kurumsal

BİZ KİMİZ

Öğün yerine geçen shake’ler, takviye edici gıdalar ve cilt bakım ürünlerinde uzman.

Her gün, dünya genelinde 4 milyondan fazla Herbalife Nutrition shake tüketiliyor.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Müşterilerimize distribütör ağımızla ulaşıyoruz.

Bağımsız Distribütörlerimizin sunduğu doğrudan iletişime dayalı kişiye özel deneyim, amacımızı gerçekleştirmemiz açısından kritik önem taşır. Ürün satışından çok daha fazlasını ifade eden bu deneyim, müşterilerimize değişmek için ihtiyaç duydukları motivasyonu ve kişisel desteği sunar.

Biz buna 'distribütör farkı' diyoruz.

Amacımız
Dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yer haline getirmek 

Değerlerimiz
Her zaman doğru olanı yapacağız.
Birlikte çalışacağız.
Daha iyiye ulaşacağız.

Hedefimiz
Daha iyi bir yaşam için ilham verici sonuçlara ulaşmak.

1980’de kurulan Herbalife Nutrition, günümüzde 8.000 aşkın çalışanıyla 90’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

NEDEN BİZİM ÜRÜNLERİMİZ

Dünyanın önde gelen uzmanlarını bir araya getiren Herbalife Nutrition Enstitüsü, klinik araştırmalar ve eğitim faaliyetleri aracılığıyla beslenme alanında ürün geliştirilmesini desteklemekle görevlidir.

 

Tesislerimiz, en yeni teknolojilerle donatılmıştır. Tüm laboratuvarlarımız ISO 17025 sertifikalıdır. Avrupa’daki Herbalife24® ürün hattı, LGC işbirliğiyle yürütülen dünyaca bilinen ‘Bilinçli Spor’ programı aracılığıyla yasaklı maddelerin tespitine ilişkin testlere tabi tutulmaktadır.

HAYATA DOKUNMAK

Distribütörlerimiz ve çalışanlarımız, topluma geri vermek için gayret gösterirler. Bu bakımdan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Herbalife Nutrition Vakfı tarafından iyi beslenmeyi ve aktif yaşam tarzını desteklemek için düzenlenen programlar kapsamında gönüllü çalışmalarda bulunmakta ve bağışlarıyla katkı yapmaktadırlar.

 

SPONSORLUKLAR

Avrupa’da 70’ten fazla üst düzey sporcu ve takım da dahil olmak üzere dünya genelinde 190’ın üzerinde spor etkinliğine, takıma ve sporcuya sponsor olmaktayız. Herbalife Nutrition’un sponsor olduğu takım ve atletlerin bir kısmı: profesyonel futbolcu Cristiano Ronaldo, ABD’li futbol kulübü LA Galaxy ve İspanya Kadınlar Birinci Liginde mücadele eden futbol takımlarından Atlético Madrid.

 

TÜRKİYE'DE

Herbalife Nutrition ile
Kadının Gücü Sahada!

#BUOYUNDAADINVAR

Kadınların her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak işini tutkuyla yapan ve hayatın her alanında ayakta kalmayı başaran tüm kadınlardan aldığımız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne isim sponsoru olduk. Gücünü dünyaya kanıtlamış ve tüm önyargıları kırmayı başarmış kadın basketbolcularımıza destek vermekten ve gelecek nesillere örnek olma yolunda attığımız adımların temsili olan bu sponsorluktan gurur duyuyoruz. 

 

 


En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi, Gaziantep bölgesinde Sağlık ve güzellik hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Kilo Kontrol Fit Yaşam, Herbalife Gaziantep, Kilo Verme Yöntemleri, Zayıflamak İstiyorum, Kilo Alma Yöntemleri, Kilo Alma , Besin Desteği ve Gıda Takviyesi gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Gıda Takviyesi Sağlık ve güzellik hizmetleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Kilo Kontrol Fit Yaşam, Herbalife Gaziantep, Kilo Verme Yöntemleri, Zayıflamak İstiyorum, Kilo Alma Yöntemleri, Kilo Alma , Besin Desteği ve Gıda Takviyesi gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi ile Sağlık ve güzellik hizmetleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


En Sevimli Aktif Yaşam ve Kilo Kontrol Merkezi


Yetkili: Tuğba MAYATİN
Gsm: 0507 623 62 22
Telefon:
Adres: Fatih Mahallesi 22032 Sk. Çiçek Apt. Altı N: 4/C
E-Posta: tugbamayatinn@gmail.com
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım