• incilipınar mah 36001 NOLU SOK. no/11/B şehitkamil / GAZİANTEP
Dalgıç reklam
Hakkmızda

Dalgıç reklam

Açık hava reklamcılığı, firma tanıtımı ve organizasyonu sektöründe hizmet vermeye devam eden Dalgıç Reklam, Süleyman Çınar ın kurduğu reklam şirketi  olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Gaziantep merkezli birçok ulusal firmanın ve şehrimizde şubesi bulunan birçok dış merkezli firmanın bölgedeki reklam, tanıtım ve organizasyonlarında tercih ettiği firma olan Dalgıç Reklam, sektörde sağladığı başarılarla, ilimize kazandırdığı yeniliklerle adından sıkça söz ettirmektedir. Hızlı iş teslimatı, kaliteli ve aynı zamanda seri ürün imalatı ve montajı, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri, mevcut makine parkı ve ekipmanı ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin en büyük ve en hızlı dijital baskı, tabela ve uygulama merkezi haline gelmiştir.


Dalgıç reklam, Gaziantep bölgesinde reklam mühendislik alanında uzmanlaşmış bir firmadır. tabela, mühendislik, dijital baskı, inşaat,dekorasyon,petrol inşaati, kartvizit, katalog, tasarım ve folyo giydirme , vinil giydirme gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır folyo giydirme , vinil giydirmereklam mühendislik hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Dalgıç reklam, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel tabela, mühendislik, dijital baskı, inşaat,dekorasyon,petrol inşaati, kartvizit, katalog, tasarım ve folyo giydirme , vinil giydirme gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Dalgıç reklam ile reklam mühendislik hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Dalgıç reklam İletişim


Yetkili : Dalgıç reklam
Gsm : 0507 388 30 04
Telefon : 0507 388 30 04
Adres : incilipınar mah 36001 NOLU SOK. no/11/B şehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : dalgic_reklam@hotmail.com
Websitesi : www.dalgicreklam.com

Dalgıç reklam Yol tarifi

Dalgıç reklam Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Dalgıç reklam Referanslar