• Karacaahmet mahallesi Turgut Özal Bulvarı 198 C
Bilenoğlu İnşaat
Hakkmızda

Bilenoğlu İnşaat

Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda yaptığımız çalışmalar, şirketin bilgi birikimi ve sahip olduğu uzman kadrosunu, inşaat, proje ve taahhüt alanında çalışmaya yöneltmiştir. BİLENOĞLU Şirkerler Grubu kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun, bilimsel ve güvenilir mühendislik, inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir şirkettir. Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. Şirketimizin hedefi, önümüzdeki yıllarda da çalışma ve yatırımlarına hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

BİLENOĞLU Şirketler grubu olarak sektörde üstün teknoloji ve sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın zenginleşmesine katkıda bulunmak, müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi, ülkemiz ve dünya ekonomisi için rekabet düzeyi yüksek, çevre dostu ürünler üreterek, mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu yatırımcı oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, eğitimli insan gücü ve yeni teknoloji üretim ekipmanları ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, sürdürülebilir değerler katan, lider bir kuruluş olmak, hedefimizdir.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Bilenoğlu İnşaat İletişim


Yetkili : Muharrem Bilen
Gsm : 5325546303
Telefon : 5325546303
Adres : Karacaahmet mahallesi Turgut Özal Bulvarı 198 C
E-Posta : info@bilenoglu.com.tr
Websitesi : bilenoglu.com.tr

Bilenoğlu İnşaat Yol tarifi

Bilenoğlu İnşaat Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Bilenoğlu İnşaat Referanslar