Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Bilenoğlu İnşaat || Kurumsal

Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda yaptığımız çalışmalar, şirketin bilgi birikimi ve sahip olduğu uzman kadrosunu, inşaat, proje ve taahhüt alanında çalışmaya yöneltmiştir. BİLENOĞLU Şirkerler Grubu kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun, bilimsel ve güvenilir mühendislik, inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir şirkettir. Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. Şirketimizin hedefi, önümüzdeki yıllarda da çalışma ve yatırımlarına hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

BİLENOĞLU Şirketler grubu olarak sektörde üstün teknoloji ve sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın zenginleşmesine katkıda bulunmak, müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi, ülkemiz ve dünya ekonomisi için rekabet düzeyi yüksek, çevre dostu ürünler üreterek, mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu yatırımcı oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, eğitimli insan gücü ve yeni teknoloji üretim ekipmanları ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, sürdürülebilir değerler katan, lider bir kuruluş olmak, hedefimizdir.


Bilenoğlu İnşaat, Gaziantep bölgesinde İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik alanında uzmanlaşmış bir firmadır. inşaat, mimarlık, konut, proje, yap sat, taahhüt, yapı ve dairw gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır dairw İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Bilenoğlu İnşaat, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel inşaat, mimarlık, konut, proje, yap sat, taahhüt, yapı ve dairw gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Bilenoğlu İnşaat ile İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Bilenoğlu İnşaat || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Bilenoğlu İnşaat || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Bilenoğlu İnşaat || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Bilenoğlu İnşaat


Yetkili: Muharrem Bilen
Gsm: 5325546303
Telefon: 5325546303
Adres: Karacaahmet mahallesi Turgut Özal Bulvarı 198 C
E-Posta: info@bilenoglu.com.tr
Websitesi: bilenoglu.com.tr

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım