• İncili Pınar Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:28 27090 Şehitkamil Gaziantep Türkiye
Ayıntap Baklavaları
Hakkmızda

Ayıntap Baklavaları

Gaziantep Ayıntap Baklava adlı işletmeden

"Gaziantep in En Eski ,En Meşhur, En lezetli baklavacısı. 1984 yılında Gaziantep’te sanatkar bir ustanın yanında çıraklıkla başlayıp ustalık dönemine kadar devam eden Levent usta askerlik görevini tamamladıktan sonra 2000 yılında Gaziantep in eski ismi olan Ayıntap adı ile Ayıntap Baklavayı kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana baklavada kaliteden ve hijyenden ödün vermeden üreten Ayıntap baklava geleneksel Antep Baklavasını tüm Türkiye’ye ve dünyaya sunmaktadır."


Ayıntap Baklavaları, Gaziantep bölgesinde Antep Baklavası Üretim Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayıntap Baklava, Antep Baklavası, Baklavacı Ayıntap, Kare Baklava Havuç Dilimi Şöbiyet, Mor Baklava Çikolatalı Baklava, Gaziantep Baklavacıları, Kavrulmuş Antep Fıstığı ve Antep Tatlısı Ayıntap Baklavası gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Antep Tatlısı Ayıntap BaklavasıAntep Baklavası Üretim Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Ayıntap Baklavaları, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Ayıntap Baklava, Antep Baklavası, Baklavacı Ayıntap, Kare Baklava Havuç Dilimi Şöbiyet, Mor Baklava Çikolatalı Baklava, Gaziantep Baklavacıları, Kavrulmuş Antep Fıstığı ve Antep Tatlısı Ayıntap Baklavası gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Ayıntap Baklavaları ile Antep Baklavası Üretim Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Ayıntap Baklavaları İletişim


Yetkili : Levent Aktaş
Gsm : 0533 718 20 20
Telefon : 0342 215 16 03
Adres : İncili Pınar Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:28 27090 Şehitkamil Gaziantep Türkiye
E-Posta : info@ayintapbaklava.com.tr
Websitesi : www.ayintapbaklava.com.tr

Ayıntap Baklavaları Yol tarifi

Ayıntap Baklavaları Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Ayıntap Baklavaları Referanslar