• İncilipınar Mah.Nail Bilen Cad.No:11-B (Sistemli AVM Karşısı) Şehitkamil/Gaziantep
ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL
Hakkmızda

ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL

1998 Yılında kurulan ASBA Tekstil;
Medikal giyim alanında ve bölgesinde uzmanlaşmış ,öncün ve yenilikçi firmalardan biridir. ASBA Genç ve Dinamik Kadrosu Ve Geniş Ürün Yelpazesiyle Müşteri Memnuniyetini Düşünerek Hızlı Ve İstikrarlı Hizmet Anlayışına Sahiptir.


ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL, Gaziantep bölgesinde İş Elbiseleri Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Hastane Kıyafetleri Cerrahi Önlük, Medikal Tekstil Koruyucu Tulum, İş Güvenliği Kıyafetleri İş Elbiseleri, Hastane Üniformaları Cerrahi Maske, İnşaat Kıyafetleri İşçi Elbiseleri, Belediye İşçi Elbiseleri Sabo Terlik, Otel Restoran Kıyafetleri Akınal Terlik ve İşçi Üniformaları İmalat ve Satış gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır İşçi Üniformaları İmalat ve Satışİş Elbiseleri Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Hastane Kıyafetleri Cerrahi Önlük, Medikal Tekstil Koruyucu Tulum, İş Güvenliği Kıyafetleri İş Elbiseleri, Hastane Üniformaları Cerrahi Maske, İnşaat Kıyafetleri İşçi Elbiseleri, Belediye İşçi Elbiseleri Sabo Terlik, Otel Restoran Kıyafetleri Akınal Terlik ve İşçi Üniformaları İmalat ve Satış gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL ile İş Elbiseleri Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL İletişim


Yetkili : Sema Albayram
Gsm : 0534 347 23 73
Telefon : 0342 360 86 82
Adres : İncilipınar Mah.Nail Bilen Cad.No:11-B (Sistemli AVM Karşısı) Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : info@asbatekstil.com
Websitesi : www.asbatekstil.com

ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL Yol tarifi

ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


ASBATEKSTİL ÜNİFORMA VE MEDİKAL TEKSTİL Referanslar