• Kayaönü Mah. Suadiye Sk. No:19 Şehitkamil/Gaziantep
Aktaş Hurdacılık
Hakkmızda

Aktaş Hurdacılık

Gaziantep Geneli Hurda alım işinde Yılların verdiği tecrübe ile Sanayici Tüccar ve Bütün Esnafımıza hizmet vermekteyiz.. Ayrıca Her türlü Hurdalarınızı Adresinizden ve değerinde alıyoruz.. sizlere bir telefon kadar yakınız.. Bizlere WHATSAPP üzerinden iletişim kurduktan sonra konum bildirmeniz yeterli olacaktır. 


Aktaş Hurdacılık, Gaziantep bölgesinde Hurdacılar alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Hurdacılar Gaziantep, Gaziantep Hurdacı, Organizede Hurdacı, Başpınarda Hurdacı, Binevlerde Hurdacı, Yıkım ve Taşeronluk Hizmetleri , Adresten Hurda alımı ve Antep Hurdacı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Antep HurdacıHurdacılar hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Aktaş Hurdacılık, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Hurdacılar Gaziantep, Gaziantep Hurdacı, Organizede Hurdacı, Başpınarda Hurdacı, Binevlerde Hurdacı, Yıkım ve Taşeronluk Hizmetleri , Adresten Hurda alımı ve Antep Hurdacı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Aktaş Hurdacılık ile Hurdacılar hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Aktaş Hurdacılık İletişim


Yetkili : ÖKKEŞ AKTAŞ
Gsm : 0553 746 44 07
Telefon : 0342 230 00 00
Adres : Kayaönü Mah. Suadiye Sk. No:19 Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : okkesaktas1975@gmail.com
Websitesi :

Aktaş Hurdacılık Yol tarifi

Aktaş Hurdacılık Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Aktaş Hurdacılık Referanslar