• Sanayi Mahallesi Anafartalar Bulvarı 6054 Nolu Cadde No: 1 Şehitkamil / Gaziantep
Akay Vinç Hizmetleri
Hakkmızda

Akay Vinç Hizmetleri

Akay Vinç 2010 Yılında Mehmet Göğebakan tarafından kurulmuştur yaklaşık 11+ yılı aşkın süredir uygun fiyat kaliteli ve güvenli hizmet garantisiyle ve tecrübeli kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Akay Vinç Hizmetleri, Gaziantep bölgesinde Vinç Forklift Manitou Teleskobik yükleyici alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Akay Vinç, Küsget Sanayi Vinç Forklift , Gatem Vinç Foklift Kiralama, Kiralık Vinç Forklift Manitou, Başpınar Organize Sanayi Vinç Forklift, Kiralık Telehandler JCB, Teleskobik Yükleyici Manitou ve Çift kırma hıap kiralama gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Çift kırma hıap kiralamaVinç Forklift Manitou Teleskobik yükleyici hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Akay Vinç Hizmetleri, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Akay Vinç, Küsget Sanayi Vinç Forklift , Gatem Vinç Foklift Kiralama, Kiralık Vinç Forklift Manitou, Başpınar Organize Sanayi Vinç Forklift, Kiralık Telehandler JCB, Teleskobik Yükleyici Manitou ve Çift kırma hıap kiralama gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Akay Vinç Hizmetleri ile Vinç Forklift Manitou Teleskobik yükleyici hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Akay Vinç Hizmetleri İletişim


Yetkili : Mehmet Göğebakan
Gsm : 0532 425 46 27
Telefon : 0531 688 80 01
Adres : Sanayi Mahallesi Anafartalar Bulvarı 6054 Nolu Cadde No: 1 Şehitkamil / Gaziantep
E-Posta : gaziantepakay@hotmail.com
Websitesi : www.akayvinc.com

Akay Vinç Hizmetleri Yol tarifi

Akay Vinç Hizmetleri Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Akay Vinç Hizmetleri Referanslar