• ovaakça Çeşmebaşı mah.İstanbul Cad.No:655A1
Afec Makina
Hakkmızda

Afec Makina

AFEC is the manufacturer of Turnkey Concrete sleeper plants for Railway industry.


Afec Makina, Bursa bölgesinde Makine Sanayi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. railway sleeper, beton travers, beton travers kalıbı, concrete sleeper, beton travers fabrikası, concrete sleeper plant, sleeper mould ve railway sleeper plant gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır railway sleeper plantMakine Sanayi hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Afec Makina, Bursa bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel railway sleeper, beton travers, beton travers kalıbı, concrete sleeper, beton travers fabrikası, concrete sleeper plant, sleeper mould ve railway sleeper plant gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Afec Makina ile Makine Sanayi hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Afec Makina İletişim


Yetkili : Faruk Bayramoğlu
Gsm : 05436988998
Telefon : 05436988899
Adres : ovaakça Çeşmebaşı mah.İstanbul Cad.No:655A1
E-Posta :
Websitesi :

Afec Makina Yol tarifi

Afec Makina Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Afec Makina Referanslar