Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Alaybey Mahallesi Mahallesi Şıhcan Caddesi No:46 Şahinbey/Gaziantep

E-POSTA

TELEFON

+90850 677 78 78


KURUMSAL

Faaliyetine, 1988 yılında Bozdoğan Ticaret adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1989 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri Markasının ilk örneğini oluşturan Bozdoğan Ticaret,1988 yılında ismini BOZDOĞAN EV YAŞAM GEREÇLERİ olarak değiştirmiştir. 1988 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 10'u Gaziantep in çeşitli bölgelerinde 2'si ise Nizip'te 1'i de Kilis'te olmak üzere toplam 13 mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yahya Bozdoğan Mağazaları, Gaziantep bölgesinde Beyaz Eşya Mobilya Çeyiz alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bozdoğan Ticaret, Yahya Bozdoğan Mağazaları, Bozdoğan Karşıyaka Bozdoğan Karataş, Bozdoğan Kayaönü Bozdoğan Düztepe, Bozdoğan Kilis Bozdoğan Nizip, Vestel Gaziantep Profilo Gaziantep, Bellona Gaziantep Bozdoğan Kampanya ve Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri Beyaz Eşya Mobilya Çeyiz hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Yahya Bozdoğan Mağazaları, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bozdoğan Ticaret, Yahya Bozdoğan Mağazaları, Bozdoğan Karşıyaka Bozdoğan Karataş, Bozdoğan Kayaönü Bozdoğan Düztepe, Bozdoğan Kilis Bozdoğan Nizip, Vestel Gaziantep Profilo Gaziantep, Bellona Gaziantep Bozdoğan Kampanya ve Bozdoğan Ev Yaşam Gereçleri gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Yahya Bozdoğan Mağazaları ile Beyaz Eşya Mobilya Çeyiz hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

VİDEO GALERİ
Bülten Aboneliği