965+

Tecrübe

KURUMSAL

Visal Turizm Seyahat Acentası || Kurumsal

 

Manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet...

 

Visal turizm Hac ve Umre Turizm sektöründe, tecrübeli ve dinamik bir ekiple sizlere hizmet etmek’den büyük mutluluklar duyan kültürü, ilkeleri, samimiyeti ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile Mekke ve Medine’deki İlahiyatçı tecrübeli arkadaşlarımızla sizleri yakın mesafeli lüks otelerde, Allah’ın misafirleri olarak gören hizmet anlayış ile hizmet etmek ve dualarınızı almayı amaçlayan kuruluşumuz yeni bir seyahat anlayışı ile hizmet etmekteyiz müşterilerimiz bizim hem dost, hem de misafirlerimizdir” düsturu, “dua, dostluk ve hizmetinize talibiz” Çıktığımız bu zahmetli yolda sizlerden aldığımız destekle kalite ve seviyemizi her geçen gün daha iyi yerlere getirmeyi amaçlıyoruz saygılarımızla...


Visal Turizm Seyahat Acentası, Gaziantep bölgesinde Turizm seyahat acentası alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Hac Umre turu, Umre orginasyonu, Umre turları, Kudüs turları, Kültür turları, Uçak bileti, Umre ve Gaziantep çıkışlı umre turu gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Gaziantep çıkışlı umre turu Turizm seyahat acentası hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Visal Turizm Seyahat Acentası, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Hac Umre turu, Umre orginasyonu, Umre turları, Kudüs turları, Kültür turları, Uçak bileti, Umre ve Gaziantep çıkışlı umre turu gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Visal Turizm Seyahat Acentası ile Turizm seyahat acentası hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Visal Turizm Seyahat Acentası || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Visal Turizm Seyahat Acentası || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Visal Turizm Seyahat Acentası || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Visal Turizm Seyahat Acentası


Yetkili: Necmeddin Tuncer
Gsm: 0532 342 38 56
Telefon: 0342 343 98 38
Adres: Karatarla Mah. Dr. Mecit Barlas CAD. No 23/103 Şahinbey Gaziantep
E-Posta: info@visaltur.net
Websitesi: www.visaltur.com.tr

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."