• İncilipınar Mh. Kıbrıs Cd. No:13/F (Grand Hotel Karşısı) Şehitkamil/Gaziantep
Tubay Bilişim
Hakkmızda

Tubay Bilişim

Biz Kimiz ?

Son dönemde büyük hız kazanan E-Dönüşüm, kurumsal danışmanlık, proje, servis-destek ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra bireysel ve kurumsal eğitimleri de artan bir kaliteyle sunmaya devam eden Tubay Bilişim, kendi hizmet stratejisi gereği olarak, saha tecrübesi olan bir kadroyla hizmet vermekte ve edindiği bilgi birikimini, Türk iş dünyasının hizmetine sunmaktadır Bu misyon, bu bilgi birikiminden hareketle her sektör için gelişmiş ve ayrıntılı çözümler üreterek müşteriye özel çözümler geliştirmek anlayışı sayesinde başarıya ulaşmakta ve firmanın ana sloganı olan "Teknoloji ile aranızdaki Güçlü Bağ" iddiasını gerçekliğe taşımaktadır.

 


Tubay Bilişim, Gaziantep bölgesinde Teknolojik Bilişim ve İnteraktif Yazılım Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bilişim Teknolojileri, Teknik Bilişim İnteraktif Yazılım Pazarlama, Güneydoğuanadolu Bilişim Teknoloji Firmaları, Gaziantep Bilişim Teknoloji Firmaları, Kep e-dönüşüm desteği e-fatura, Güvenlik Danışmanlığı Kamera Alarm Yangın, Multinet Yemek Multipetrol Taşıt Tanıma ve Barkod Otomasyon Sistemleri Restaurant Otomasyon gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Barkod Otomasyon Sistemleri Restaurant OtomasyonTeknolojik Bilişim ve İnteraktif Yazılım Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Tubay Bilişim, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bilişim Teknolojileri, Teknik Bilişim İnteraktif Yazılım Pazarlama, Güneydoğuanadolu Bilişim Teknoloji Firmaları, Gaziantep Bilişim Teknoloji Firmaları, Kep e-dönüşüm desteği e-fatura, Güvenlik Danışmanlığı Kamera Alarm Yangın, Multinet Yemek Multipetrol Taşıt Tanıma ve Barkod Otomasyon Sistemleri Restaurant Otomasyon gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Tubay Bilişim ile Teknolojik Bilişim ve İnteraktif Yazılım Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Tubay Bilişim İletişim


Yetkili : Mustafa Yımaz
Gsm : 0533 273 88 67
Telefon : 0342 322 56 06
Adres : İncilipınar Mh. Kıbrıs Cd. No:13/F (Grand Hotel Karşısı) Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : info@tubaybilisim.com
Websitesi : www.tubaybilisim.com

Tubay Bilişim Yol tarifi

Tubay Bilişim Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Tubay Bilişim Referanslar