Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

SBA METAL || Kurumsal

Vizyonumuz

Sba Metal Olarak Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, eğitimli insan gücü ve yeni teknoloji üretim ekipmanları ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, sürdürülebilir değerler katan, lider bir kuruluş olmak, hedefimizdir.

Misyonumuz

Sektörde üstün teknoloji ve sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile müşterilerimiz ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın zenginleşmesine katkıda bulunmak, müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi, ülkemiz ve dünya ekonomisi için rekabet düzeyi yüksek, çevre dostu ürünler üreterek, mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu yatırımcı oluşturmaktır.

Değerlerimiz

Ahlak - Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Üstün iş ahlakı dürüst çalışma ilkelerine uymak felsefemizdir. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya asla izin vermeyiz.

Saygı ve İtibar - Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

İnsan Odaklılık - En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Çalışanımıza değer veririz. İyi ve kötü günde birbirimize destek olur omuz omuza çalışırız. Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

Yenilikçilik - Ar-ge çalışmalarımız, laboratuarımız, kalifiye çalışanlarımızla, müşteri isteklerine uygun ürünler geliştiririz, sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydururuz.

Müşteri Memnuniyeti - 'Kalite geliştirme, asla sona ermeyecek bir seyahattir' sözünü ilkesel olarak benimseyerek ve kaliteli iş yaparak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Sorumluluk Bilinci - Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz. Paylaşımcıyız, katılımcıyız, hep en iyisi ve daha iyisini yapmak için çalışırız.


SBA METAL, Gaziantep bölgesinde Metal Ürünler İmalatı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. metal, metal işleme, külçe bakır, gümüş, hurda , demir, antep metal firmaları ve kurşun gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır kurşun Metal Ürünler İmalatı hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

SBA METAL, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel metal, metal işleme, külçe bakır, gümüş, hurda , demir, antep metal firmaları ve kurşun gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer SBA METAL ile Metal Ürünler İmalatı hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

SBA METAL || Hizmetlerimiz

FOTO GALERİ

SBA METAL || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

SBA METAL || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


SBA METAL


Yetkili: Serhat Adlım
Gsm: 0541 259 27 38
Telefon: 0541 259 27 38
Adres: Mücahitler Mahallesi Kudüs Caddesi No:18/43
E-Posta: info@sbametal.com.tr
Websitesi: sbametal.com.tr

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."