965+

Tecrübe

KURUMSAL

Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi || Kurumsal

ŞAMPİYONMED Rehabilitasyon Ltd. Şti. 2007 Yılında Engelli Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonu Ahmet Bozdemir tarafından kuruldu ... Başta Elektrikli Akülü Engelli Araçları Teknik Servis hizmetleri olmak üzere Tüm Tekerlekli Manuel sandalyeler ve engelli araçları onarım bakım ve tamiriyle Gaziantep geneli hizmetlerini sürdürmektedir.

 


Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi, Gaziantep bölgesinde Akülü engelli araç tamir ve teknik servis hizmetle alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Engelli Araçları Tamir Bakım Servisi, Akülü Engelli Araçları Teknik Servis, Tekerlekli Sandalye Tamiri, İkinci El Engelli Araçları alım satım, Scooter Tamiri, Engelli Araçları Akü değişimi ve satış, Akülü araç şarj aleti tamiri ve Tüm engelli araçları yedek parçaları gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Tüm engelli araçları yedek parçaları Akülü engelli araç tamir ve teknik servis hizmetle hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Engelli Araçları Tamir Bakım Servisi, Akülü Engelli Araçları Teknik Servis, Tekerlekli Sandalye Tamiri, İkinci El Engelli Araçları alım satım, Scooter Tamiri, Engelli Araçları Akü değişimi ve satış, Akülü araç şarj aleti tamiri ve Tüm engelli araçları yedek parçaları gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi ile Akülü engelli araç tamir ve teknik servis hizmetle hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Şampiyonmed Engelli Araçları Teknik Servisi


Yetkili: Ahmet Bozdemir
Gsm: 0532 593 51 29
Telefon: 0532 593 51 29
Adres: Eyüpoğlu Mahallesi Opr. Dr. Orhan Özbay Caddesi No:4/A Şahinbey / Gaziantep
E-Posta:
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım