965+

Tecrübe

KURUMSAL

Peri halı yıkama || Kurumsal

Gaziantep Peri Halı Yıkama Fabrikası olarak, Tüm Gaziantep'te servis hizmeti sunmaktadır. En modern tam otomatik Halı Yıkama makinalarının bulunduğu tesisimizde, öncelikle her halıyı toz alma işlemine tabi tutuyor tozlarından arındırıyoruz.  

Eğitimli uzman kadromuz ve modern araç ve gereçlerle donatılmış profesyonel halı yıkama fabrikamızda halılarınız 0 hijyenle mikrop ve bakterilerinden arındırılmış olarak teslim ediyor, tam zamanında ve sorunsuz halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Peri Halı Yıkama, Gaziantep’te hizmet veren bir halı yıkama fabrikasıdır.
Peri halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı evinizden alıp, evinize teslim ediyoruz.
Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. 
El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden, renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. 
Peri Halı Yıkama’yı tercih etmeniz, halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. 
Bitkisel halı şampuanları, Doğal halı yıkama şampuanları kullanılmalıdır.

Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmalıdır. 
Halı kurutma işlemi sokaklarda, kaldırımlarda yapılmamalıdır.
Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz Doğal Halı Yıkama gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Gaziantep halı yıkama denince, Peri Halı Yıkama bu özellikleri taşımaktadır. 
Fabrikamız Gaziantep’te tüm semtlere ücretsiz servisle halı yıkama hizmeti vermektedir. Peri Halı Yıkama müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.
Halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, makine halısı yıkama, shaggy halı yıkama, Yörük halı yıkama, yağcıbedir halı yıkama, tüfteci halı yıkama, demirci halı yıkama...her türlü halılarını itina ile yıkar…
Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

 


Peri halı yıkama, Gaziantep bölgesinde Temizlik Hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Halı yıkama, Koltuk yıkama , Yorgan yıkama, Bambu halı yıkama, Yün halı yıkama, Çin halısı yıkama, Nepal halı yıkama ve İpek halı yıkama gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır İpek halı yıkama Temizlik Hizmetleri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Peri halı yıkama, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Halı yıkama, Koltuk yıkama , Yorgan yıkama, Bambu halı yıkama, Yün halı yıkama, Çin halısı yıkama, Nepal halı yıkama ve İpek halı yıkama gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Peri halı yıkama ile Temizlik Hizmetleri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Peri halı yıkama || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Peri halı yıkama || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Peri halı yıkama || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Peri halı yıkama


Yetkili: Mehmet kaya
Gsm: 05444516270
Telefon: 03423603122
Adres: Gaziantep Merkez
E-Posta:
Websitesi: www.perihaliyikama.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."

Hemen Ara
WhatsApp
Yol Tarifi Al
Biz Arayalım