Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi || Kurumsal

ortaokul ve lise öğrencilerimizin eğitimine yardımcı kurs merkezi olarak tecrübeli öğretmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz. matematik,türkçe,fen bilimleri,sosyal bilimler, ingilizce,edebiyat, coğrafya,fizik ve birçok derste özel sınıflarımız ile eğitiminize destek sağlıyoruz. 


Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi, Gaziantep bölgesinde Eğitim alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Deha Analitik Kurs Merkezi, KARACAAHMET DERSHANELERİ , FISTIKLIK DERSHANELERİ , fen bilimleri, ŞEHİTKAMİL DERSHANELERİ , türkçe, ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ve matematik gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır matematik Eğitim hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Deha Analitik Kurs Merkezi, KARACAAHMET DERSHANELERİ , FISTIKLIK DERSHANELERİ , fen bilimleri, ŞEHİTKAMİL DERSHANELERİ , türkçe, ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ve matematik gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi ile Eğitim hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Özel Gaziantep Deha Analitik Dershanesi


Yetkili: Cumali ENCU
Gsm: 0545 100 65 02
Telefon: 0543 724 54 34
Adres: Karacaahmet Mah. M.Saip Konukoğlu Blv. 42/G Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta: dehaanalitik27@gmail.com
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."