Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Musk Medikal || Kurumsal

Musk Protective Techonology, insan sağlığını ilke edinmiş yönetim anlayışı ile geçmişten günümüze sürdürülebilir kalite ve hizmet odaklı ticari tecrübelerini birleştirerek, sektör ihtiyaçlarına cevap verecek son teknoloji makinalar ile donatılmış tesisinde, medikal koruyucu ekipmanlar üretmek üzere Gaziantep’te kurulmuştur. Koruyucu sağlık ekipmanları üretimi ile sektöre adım atarak, devam eden yatırım çalışmalarına paralel olarak sektöre yeni ürünler kazandırmayı amaçlamaktadır. Musk Protective Techonology sadece üretim yapan bir ticari işletme olmak yerine sorumluluklarının bilincinde, insana ve topluma fayda sağlayan, değer sunan ve yaşam kalitesini yükselten bir kuruluş olmayı benimsemiştir. Tercih edilen bir marka olmak, daima prestijli ve saygı duyulan bir adres olmak gibi çok daha makro düzeyde hedefleri olan Musk Protective Techonology, kısacası Türkiye’den tüm dünyaya hizmet sunarken ülke ekonomisi için katma değer üretmeyi, dünya sağlığına hizmet etmeyi ve insanlık için değer üretmeyi ilke edinmiştir. Kalite anlayışının temelinde insan sağlığı, teknoloji, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyeti bulunan ve bu dört temel üzerine inşa edilen kalite politikası Musk Protective Techonology’nin yapı taşlarını oluşturmaktadır. İnovatif fikirler geliştiren alt yapısı, sektördeki tüm gelişmeleri takip eden geniş bilgi ağı, ülkesinin geçmiş ve bugünkü tüm değerlerini ve ideallerini benimseyen ve onlara sahip çıkan yönetim anlayışı ve sağlam kontrol mekanizması ile Musk Protective Techonology insan sağlığına faydalı ürünleri sektöre kazandırmayı misyon edinmiştir.


Musk Medikal, Gaziantep bölgesinde Medikal alanında uzmanlaşmış bir firmadır. FFP2 maske, COVID Mask, Toz endüstri maskesi , Kişisel koruyucu ekipman PPE, N95 KN95 FFP3 mask, Face mask manufacturer of Turkey, Atemschutzmasken ve Particle filtration mask gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Particle filtration mask Medikal hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Musk Medikal, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel FFP2 maske, COVID Mask, Toz endüstri maskesi , Kişisel koruyucu ekipman PPE, N95 KN95 FFP3 mask, Face mask manufacturer of Turkey, Atemschutzmasken ve Particle filtration mask gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Musk Medikal ile Medikal hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Musk Medikal || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Musk Medikal || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Musk Medikal || Video GaleriMusk Medikal


Yetkili: Hatice Şahan
Gsm: 0539 577 30 33
Telefon: 0342 502 36 46
Adres: Başpınar, 1 Osb. 83105 Nolu Cd. No:24 Şehitkamil Gaziantep
E-Posta: info@muskmedikal.com
Websitesi: www.muskmedikal.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."