• Turgut Ozal Cad.56I Fıstıklık mah, 27590 Şehitkamil/Gaziantep
  • TELEFON
    0542 586 13 91
  • E-POSTA
    info@mosaicinsaat.com
Mosaic Global İnşaat
Hakkmızda

Mosaic Global İnşaat

Hakkımızda

Temelleri Almanya’nın Berlin ve Leipzig şehirlerinde atılan Mosaic Global İnşaat, iş hayatına 2. Dünya savaşından kalma binaların restorasyon ve yenileme çalışmaları ile başlamıştır.  İlerleyen zamanda faliyetlerine Avrupa Birliğinin uluslararası standartlarını referans almıştır. Mosaic Global İnşaat,  doğu-batı tecrübelerini birleştirmesi ile  yakın coğrafyanın sentez projelerin aranan yüzü haline gelmiş ve sadece Avrupa’da değil, Anadolu’da da modern ve insanı önde tutan projelere imza atmıştır. 

Faaliyetlerinin odak noktası;  sade, modern, enerji verimliliği maksimum olacak şekilde dizayn edilen, tasarruflu, son teknolojik yenilikleri içerisinde barındıran yaşam ve çalışma alanları oluşturmaktır. 

Mosaic Global İnşaat’a ait  yapıların temel özelliği şehirlerin referans noktası ve markası haline gelmesidir.  Mosaic Global İnşaat “konutta güvenin ve kalitenin” markasıdır.

 

Vizyon & Misyon

Mosaic Global İnşaat olarak Azmin verdiği güçle İnşaat sektörünün lider şirketlerinden biri olmak için Yenilikçi, Müşteri odaklı, Çevre dostu ve Güvenilir Temeller üstünde yükselen çalışma anlayışını ile her gün yeni hedeflere doğru yol alıyoruz.

Vizyonumuz

Bu temeller Mosaic Global İnşaat'ın kurumsal düşünce ve hareket kabiliyetiyle özdeşleşmiş kavramlardır. yüksek kaliteye ulaşmak için her zaman en son teknolojilerden yararlanma ve yeni çözümler arama ile Yapılan ve düşünülen tüm projeler kente kimlik katan yaşam alanları kazandırma amacı ile oluşturulur. Her biri kentsel dokuya yaptığı katkılarla kalıcı birer değer niteliği taşır.

Misyonumuz

Azmini sahip olduğu özgüvenden alan Mosaic Global İnşaat, sektöründeki rekabet gücünü oluşturur. Bu gücü oluştururken çalışanlarının,uzmanlığından ve deneyiminden yararlanır. Niteliği yüksek insan kaynaklarına verdiği önem, mimari çözümlerdeki yaratıcılığı, sektörde farklılığını ortaya çıkaran en önemli etkenlerdir.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Mosaic Global İnşaat Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Mosaic Global İnşaat Fotoğrafları

Video

Mosaic Global İnşaat Video Galeri


Mosaic Global İnşaat İletişim


Yetkili : SERKAN KIRIK
Gsm : 0542 586 13 91
Telefon : 0542 586 13 91
Adres : Turgut Ozal Cad.56I Fıstıklık mah, 27590 Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : info@mosaicinsaat.com
Websitesi : www.mosaicinsaat.com

Mosaic Global İnşaat Yol tarifi

Mosaic Global İnşaat Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Mosaic Global İnşaat Referanslar


Paylaş