• Değirmiçem Mahallesi Ökkeş Bahri Caddesi Destan Apartmanı No : 30 Şehitkamil / Gaziantep
Marslantaş İlaçlama
Hakkmızda

Marslantaş İlaçlama

Marslantaş İlaçlama ve dezenfekte başta G.ANTEP olmak üzere TÜRKİYE genelinde Kurum ve Özel Kuruluşlara İlaçlama ve Sanitasyon Hizmeti vermektedir , Bünyemizde bulunan deneyimli Ziraat Mühendisleri ve Uzm. Biyologlarla daha kaliteli hizmet ile Siz müşterilerimizn yaşam kalitesine değer katmaktadır.

SANİTASYON NEDİR?

Sanitasyon hijyen ve sağlık koşulların oluşturulması ve devam ettirilmesi anlamında, uygulamalı bir bilim dalıdır.Sağlıklı personel tarafından hijyenik koşularda sağlıklı gıda ürünlerin üretimini sağlar. Sanitasyon temizlikle eşdeğer tutulmamalıdır. Sanitasyon daha geniş kapsamlıdır.Ev ve fabrika görünümünün iyileştirilmesine, geliştirilmiş atık uzaklaştırma yöntemleriyle çevrenin korunmasına katkıda bulunur.

SANİTASYONUN YARARLARI

Gıda ürünü işleyen fabrikalar hijyenik şartlara uyularak kurulsa da sanitasyon işlemine gerekli önem verilmez ise gıda ürünleri hastalığa neden olan mikroorganizmalarla bulaşmaya maruz kalabilir.Etkili bir sanitasyon işlemi uygulandığında temiz ve güvenilir bir gıda ürünü daha az modern tesislerde bile üretilir. Sanitasyonun toplum ve işletmeci için sayılamayacak kadar çok yararı vardır. Ne yazık ki çoğu zaman sanitasyonun yararlarını yeterince anlamamaktan kaynaklanan temiz olmayan ürün işleme uygulaması görülmektedir. Bugün etkin yapılan bir sanitasyon işlemi büyük felaketleri önler. Gıda güvenliği çok önemli bir konudur. Gıda güvenliği, tüketilen gıdanın sağlığa zarar vermemesi demektir.Gıda kaynaklı hastalıklar dünyada giderek çok ciddi boyutlara varmaktadır. Örneğin bir yıl içerisinde A.B.D.’de 400 bin – 4 milyon arasında gıda kaynaklı salmonella ile ilgili hastalık olduğu bildirilmiştir. İngiltere’de her yıl toplam nüfusun ’si, ABD ‘de ( ‘i gıda kaynaklı hastalıklara yakalanmaktadır. İyi bir sanitasyon programı yasalara uygun bir üretim yapmaya,işlenen ürünün kalite ve depolama süresini arttırmaya olanak sağlar.Böylelikle ürünün raf ömrünü ve tüketicinin ürünü tercih etmesini sağlar.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Marslantaş İlaçlama İletişim


Yetkili : Mehmet Arslantaş
Gsm : 0532 628 31 27
Telefon : 0532 628 31 27
Adres : Değirmiçem Mahallesi Ökkeş Bahri Caddesi Destan Apartmanı No : 30 Şehitkamil / Gaziantep
E-Posta : info@marslantas.com
Websitesi : www.marslantas.com

Marslantaş İlaçlama Yol tarifi

Marslantaş İlaçlama Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Marslantaş İlaçlama Referanslar